Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo 1.6 vagy Citroen...

Fiat Stilo 1.6 vagy Citroen Xsara 1.6 600ezerig?

Figyelt kérdés

Melyik az ideálisabb és megbízhatóbb valamint fenntarthatóbb első autónak a 2 típus közül? Pálya+város+falu vegyes használatra, csak benzines!

Tapasztalatok? Pozitív és negatív tapasztalatok?



ápr. 24. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Egyik sem egy megbízható autó. Elsőnek inkább valami megbízhatót ajánlanék. Ennyiért Wagonr a legjobb. 1.3 93 lóerős az igazi erre. Persze nem egy pályaautó, de legalább ennyiért kapsz normálisat, nem lefingott megbízhatatlan franciát.
ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De megbízható autó, nézd meg nyugodtan a cikket. Viszont a rá szánt összeg és az autó műszaki állapota már megint egy más kérdés...... A wagon pedig zseniális autó. Városban második autónak el is fogadnék egyet, kicsi praktikus. De mivel olyan az aerodinamikája mint egy guruló telefon fülkének így tuti nem vinném pályára. Bár nem is oda tervezték....
ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


A Citroen Xsara egy méltatlanul lenézett, de igen korrekt minőségű autó. Egyterű változata, a Xsara Picasso is egy bevált típus, jókat olvastam a megbízhatóságáról. Én a Citroent venném, bár külsőre a Stilo jobban bejön, főleg a kombi.

ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Stilo tényleg formára jobban mutat, de nekem a xsara forma is bejön, csak a dilemma a két jó forma között
ápr. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!