Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azok akik nem valami huszonéve...

Azok akik nem valami huszonéves tehát olcsó válságautóval járnak azok hitelre vagy kp-re vették az autót?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van aki hitelre, van aki kp-ra, van akié céges, minden ember más körülmények között él.
ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Férjemnek Teslája van, Kp-ra vette, vagyis úgy hogy a felét befizette előre kb megjelenés előtt a másik felét meg mikor forgalomba került.
ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ujjonnan vettem leasingre, fele kp a masik fele 4 evre szetszamolva
ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19 éves az egyik autóm. 2012-ben vettem kp-ra. A másik autómat 2018-ban rendeltem újonnan, azt is kp-ra (bankszámlámról átutalva hitel nélkül) vettem. Ha van rá lehetőségem, nem szeretném a bankokat eltartani ha nem muszáj.
ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van 21 éves autóm, ami 6-7 milliót ér... Nem mondanám válságautónak.
ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
#5: Álmaidban ér az annyit.
ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért, neked mit fáj, hogy a másiknak milyen autója van? :D


E39 540i egyébként, ha ennyire érdekel, 95%-ban felújítva és rendbe rakva minden téren.


Azt is megsúgom, hogy 10 év múlva még többet fog érni, nem is kevéssel ;)

ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Hogyne tesa, amit csak elképzelsz.
ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Bárcsak a lélegzéshez is annyira értenél, mint az autókhoz. Jobb hely lenne a világ.
ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Apam pl oroksegbol vett maganak autot. Elotte hitelre.

En gyujtottem penzt az elso automra, ez akkor 13-14 eves auto volt. Kesobb megint vasaroltam egy kb 13 eves autot, szinten keszpenzben. A mostanit hitelre vettem 5 evesen.


Tesomek is hitelre vettek uj autot, egyik haverom a mamaja autojat hasznalja, a parja ugy orokolt egy kb 10 eves autot. Ez mindenkinel mas, de altalaban az emberek gyujtenek penzt es vesznek egy olyat amilyenre telik.

ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!