Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha SOS-ben kellene vennetek...

Ha SOS-ben kellene vennetek egy stabil ingázós autót (2x100 km), akkor max 2 millióért ti milyet vennétek? Vagy ez lehetetlen vállalkozás?

Figyelt kérdés

Ha lehetetlen vállalkozás, akkor milyen típus felel meg ami a legolcsóbb?


És hogyan vennétek meg?

Egyből irány a hahu meg joautok beállítjátok a szűrőket és mehet a nézegetés? Esetleg felkutatjátok az összes ismerőst (ami nekem sajnos nincs) megkérdezni, hogy nincs-e eladó autó?

Esetleg facebook csoportokban érdeklődtök?


Mi a legtudatosabb autóvásárlási technika/metódus, ha az embernek nincs sokmilliós használtautóra pénze, de muszáj, hogy megbízható legyen?



ápr. 27. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lehetetlen, most adott el haverom egy erre tökéletes dízelt 1,2 millióért. Hibátlanul működött, semmi komoly baja nem volt. Hasznaltauto.hu-n nézelődj.
ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amit nem nagyon kell szervizelni, mert nem romlik el. Japán vagy német.


Én a városi kisautót szeretem, Honda Jazz pl.

Suzuki Jimny...

hasznaltauto.hu, én csak ezt ismerem.

ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mi a legtudatosabb autóvásárlási technika/metódus, ha az embernek nincs sokmilliós használtautóra pénze, de muszáj, hogy megbízható legyen?"


Erről meg vannak fenn cikkek, hogy miket kell megnézni.


Ezen felül meg le tudod kérni ügyfélkapun a teljes kocsitörténetet.

1-2. tulajtól kel venni, több gazdás nem jó már.

ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És nyugodtan állíts be 2,6 M-t, úgyis lehet alkudni.

De nem biztos, hogy elfogadják a "KP"-t, sokan hitelintézettel vannak szerződve, és csak hitelre annyi, amennyiért hirdetik.

ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék használt autót.
ápr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Látom megy lejjebb az igény, már nem kell, hogy "tekintélyt parancsoló" legyen :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..

ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
LoooooL
ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Abszolút top-top állapot, régebbi évjáratból egy jó taktika lehet. Csak hirtelen egy jó autó, bár elég vastagon fog a ceruza (Golf 4 1.9 SDI):

[link]

ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre a távra dízelt vennék és nálam a legmegbízhatóbb az 1.9 tdi. Ebben az árban egy jó állapotú 5-ös golfot néznék, bár sem dízel sem VW párti nem vagyok.
ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 kivételesen a Golf 5-ben az 1.9 is odafigyelést kíván, hajtókar csapágy szettet kell cserélni. PD mivoltából fakadóan hosszú távon lehet elem fészek kopás a hengerfejben, és motorkódot nézni kell - volt DPF nélküli és azzal szerelt változat is, utóbbi kerülendő. Plusz a rozsda, sokkal hajlamosabbak rohadni, mint az előző széria. 2.0 BKD motorkódot nézném, akkor se DPF, de hengerfej fészek kopás - csak a hengerfej cikkszámot kell nézni, amelyik régebbi, az repedhet ("C" végű cikkszám a jó). Mondjuk hosszú távon meg az 1.9-re lehet egytömegű lendkereket tenni, 2.0-hoz nem ajánlott tudtommal.
ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!