Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tetszik a BMW E60?

Mennyire tetszik a BMW E60?

Figyelt kérdés

4Milióért lehetne találni jó állapotút?(+1-1.5milióm még lenne a váratlan kiadásokra).

De a legjobban az érdekelne hogy mennyire tetszik nektek ez a forma? Mikor megjelent nekem kifejezetten nem tetszett, viszont ahogy telt az idő szerintem nagyon beérett a forma. Nagyon tetszik az a cica szem, feketében Angel Eyes olyan mintha egy ördög nézne velem szemben.

Mellette viszont nagyon elegáns, tágas, többször ültem már E60 ban viszont nagyon népszerü lett sajnos a C tipusuaknál, és azoknál akik nem bírják fenntartani ezért szétrugják.( Tegnap a Lidl előtt parkolt egy C tipusu, olyat pukkant a kettőstömegü hogy azt hittem szétesik az egész autó...)

Férfiak és Nők véleménye is érdekel persze.



ápr. 28. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ilyenem van LCI, 3 éve, Belgiumból. Nekem a ráncfelvarrott tetszik, az alap annyira nem. Nehéz jó állapotút kifogni amiatt amit írsz és ezeknél indul egy vezérléscserével és egyebekkel ami annyi lehet amit írsz is. Nagyon meg kell nézni honnan van. A 17 tulajos Starcar Kft-s meg a bidámbidámos egyedeket kerüld.
ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Ritka hülyén látod a dolgokat.

HA nekem tetszik akkor megveszed??

ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok hogy kiböl milyen érzelmeket vált ki az autó. Most nyilván akiket hidegen hagynak az autók azokat nem fogja érdekelni, viszont énis az autók szerelmese vagyok, ha meglátok egy szépet azt percekig tudom nézni. És tudom vannak még ilyenek mint én.
ápr. 28. 15:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból szép kocsi. Kár hogy ma már boldog-boldogtalan ezeket veszi és sok belőlük a lerúgott darab.
ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok német autós, de azért válaszolok. Nagyon jó formája, időtálló. (De nem áll fel rá). Viszont ami igazán tetszik az az e39. Annál jobban meg az e28.
ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem. Nem tudom a 2000-es években mit csinált a BMW, de egyetlen egy darab autót sem terveztek azokban az években, ami nemhogy szép, de még csak elfogadható sem volt. Undorító mind. Előtte nagyon szép autóik voltak a 90-es évek végéig, meg 2010 után valamennyit javult a helyzet és jött ki 1-2, ami nem full ocsmány, de a 2000-es évek... A totális ízléshiány megtestesítői.
ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig a mostani BMW-k ocsmányak, főleg a SUV-ok.

De természetesen elfogadom a véleményedet, nincs két egyforma ember.

ápr. 28. 16:29
 8/16 anonim ***** válasza:

Amúgy én is a kétezer előtti formákat csippantom. E30/E28 áááhhhhh......


[link]

ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azok tényleg meseszépek.

Nekem az E60 utáni 5ösök nem igazán jönnek be, de az E60 ig minden 5 ös.(kövezzetek meg de az F10 mintha régebbi modell lenne mint az E60)

Hármas BMW ből szinte mind tetszik.

ápr. 28. 16:39
 10/16 anonim ***** válasza:

#7 A SUV-okat számításba sem veszem. Azok az én szótáramban nem léteznek. Csak természeti anomáliák, mint a délibáb. Látom, de nem léteznek. 😅


Nem kimondottan a BMW-vel van egyébként problémám. A 2000-es éveknek volt egy olyan dizájn-irányzata, ami nekem nem tetszett. Minden autónál megfigyelhető volt, hogy a korábbi élesebb dizájnt felváltotta a "kerek". Minden kerek. Az élek kerekek, a profil kerek, minden kerek. A legjobb példa erre szerintem a VW Golf, a 4-ben még volt képzelőerő, az 5-ös meg már csak egy gömb. Egy lufi. BMW-nél pont az 5-ös (E60) volt az, ami a legtöbbet kapott ebből, még az E90 is egy picit visszafogottabb volt, bár nem sokkal. Az 5-ös volt a legötlettelenebb, legunalmasabb mind közül. Szerencsére ez a trend azóta visszafordult és a Golf V, Fiesta Mk6, Mercedes A-osztály és ehhez hasonló gusztustalan buborékok eltűntek.

ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!