Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tetszik a BMW E60?

Mennyire tetszik a BMW E60?

Figyelt kérdés

4Milióért lehetne találni jó állapotút?(+1-1.5milióm még lenne a váratlan kiadásokra).

De a legjobban az érdekelne hogy mennyire tetszik nektek ez a forma? Mikor megjelent nekem kifejezetten nem tetszett, viszont ahogy telt az idő szerintem nagyon beérett a forma. Nagyon tetszik az a cica szem, feketében Angel Eyes olyan mintha egy ördög nézne velem szemben.

Mellette viszont nagyon elegáns, tágas, többször ültem már E60 ban viszont nagyon népszerü lett sajnos a C tipusuaknál, és azoknál akik nem bírják fenntartani ezért szétrugják.( Tegnap a Lidl előtt parkolt egy C tipusu, olyat pukkant a kettőstömegü hogy azt hittem szétesik az egész autó...)

Férfiak és Nők véleménye is érdekel persze.



ápr. 28. 15:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ja értem már mire gondolsz. Az Audinál lehet legjobban megfigyelni ezt.

Valóban gömbölyű az E60, viszont annyira egyedi az első lámpája(azzal a cica szemöldökkel) hogy nagyon felismerhető lett. Egy fekete E60 jött velem szembe egy éjjel, nagyon jó megjelenésü autó. Mintha az ördög autója lenne😅.

ápr. 28. 16:46
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 A lámpái tetszenek a legkevésbé. Főleg a hátsó. De mint írtad te is, nem vagyunk egyformák. 😁
ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is nagy autób*zi vagyok de ez az autó kb annyira hidegen hagy, hogy észre sem veszem az utcán ha elmegyek mellette...

Semmi különleges nincs benne.

ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Morzsi007 ***** válasza:

Én alapból nem vagyok oda a BMW-kért, az E60-ból sok van az utakon beleolvad a többi közé, unalmas.

De ha neked ez tetszik, hajrá.

A legcefetebb, a pár éve megjelent nyúlfogra emlékeztető vesékkel rendelkező modellek. Ott nagyon elmenetek otthonról. Amúgy a 3 prémium márka közül a drágább (30-50M Ft) Mercedesek szépek, ott látszik, hogy foglalkoznak vele, a BMW-nél nem érzek az extra dizájnt magasabb árfekvésben sem, mintha nem lenne ötlet, az Audik is jól néznek ki.

ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ezaz autó is abba a szakaszba lépett mint az e46, 10bol 8tulaj kokero....
máj. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!