Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor fenntartás?

Motor fenntartás?

Figyelt kérdés
Hogy fizettek ki 10 literes fogyasztást egy 600as sportmotornál? 100km fel napi kereset. Nagyon drága fenntartani is és nagyon sokat fogyaszt? Nagyon szeretnék majd egy 600as négy hengeres sportmotort de nem tudom, hogy tudom fizetni ezeket a dolgokat. Emiatt aggódok hogy nem lesz. Bármi tipp?

ápr. 30. 15:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#10 KRESZ kompatibilisen is etettem már Hornettel egyszer 8,5 litert. Tudod, a csuklódtól függ a fogyasztás, de nem attól, hogy milyen gyorsan mész, hanem hogy milyen gyorsan csukod-nyitod a gázt. Karbis motorral, kellően dinamikus (padlófék-padlógáz) stílusban bármelyik motorral baromi sok benzint meg lehet etetni.
ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#10 Versenypályára kell bőrruha. A bőrruhának minden kényelmetlensége ellenére egy előnye van a cordurával szemben: a csúszást sokkal jobban bírja. Na már most, közúton ha neadjisten lerepülsz a motorról, te nem fogsz tudni hova csúszni, mert pár méter után elkap a szalagkorlát, a villanyoszlop vagy egy autó. Tehát semmivel nem vagy előrébb bőrrel, mint cordurával. Csakis versenypályán van értelme a bőrnek, nem véletlenül nem is engednek a pályára bizonyos rendezvényeken cordurában pályamotorozni.
ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 dirtboy ***** válasza:
63%
12-es nem egészen mert egy cordura ruha soha nem lesz olyan feszes rajtad mint egy bőrruha,egy cordurába bele tud kapni a szél és cibálja rajtad már 180-200nál is. A csúszás az egyértelműen a bőr előnye de nagy tempónál hogy stabil maradj az is kell hogy ne rángassa rajtad a szél a ruhát. Legjobb persze az ha van mind a kettő és ha túrázni megy az ember akkor cordurát vesz fel ha meg adrenalint hajhászni akar akkor meg bőrt.
ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha rajtad cibálja a szél a cordurát, akkor nem tudod, hogyan kell motoros ruhát vásárolni...
máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
A fogyasztást jelentősen befolyásolja a jobb csukló. (Tapasztalatból mondom.) VFR800-nál volt 5 l/100km alatti és 9-10 l/100 km-es fogyasztásom. Továbbá befolyásolja a motor kora is. Minél újabb a gép annál jobban csökken(thető) a fogyasztás. Az R1250RS (2022) átlagosan 6-6,5 l körül fogyaszt, a VFR-nél (2007) ugyanez 7,5-8 l. Ugyanúgy én vezetem mind a kettőt, ugyanolyan stílusban, körülmények között.
máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 dirtboy ***** válasza:
Akkor menj be a superzoneba vagy bárhová és kérdezd meg az eladókat erről. Nekem nincs türelmem a hülyeségedhez.
máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 Ha cibálja rajtad a szél a ruhát, akkor az a ruha nem a te méreted. Lehet, hogy a testalkatod miatt például, akkor keresni kell másik márkát, ami passzentosabb. És pont bőrből nem fogsz pont testedre illeszkedőt találni értelmes áron vagy sehogy sem, ha nem a konfekcióruhák méretarányaival rendelkezel.
máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 dirtboy ***** válasza:

Azért cibálja mert tele vannak a cordura ruhák külső zsebekkel, derék és felkar szűkítési lehetőségekkel,ezek is általában zipzárosak és kívül helyezkednek el,minden kiálló dolog egy ruhán megtöri a levegő áramlását. Egy bőr ruha sokkal szűkebb viselet,zsebek nélkül illetve max 1db belső zsebe van.Felületét tekintve is simább felület mint a szövet. Sokkal áramvonalasabb vékonyabb viselet cserébe persze sokkal kényelmetlenebb de a sebességnek és a védelemnek ez az ára.

Elhiszem hogy aki olyan motorral megy aminek nagy plexije van és eltereli a szelet az nem érzi ezeket a különbségeket de igenis vannak. Ha lesz lehetőségetek próbáljátok ki a két ruha stílust naked motoron amin telibe lap a szél.

máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Beletrafáltál, naked motorom van, és van bőr meg cordura ruhám is. Azért mondom, hogy hülyeségeket beszélsz.
máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 dirtboy ***** válasza:
Rendben legyen így.
máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!