Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akiknek erősebb autójuk van,...

Akiknek erősebb autójuk van, hol tudják kihasználni?

Figyelt kérdés
Például egy M5 vagy egy C63 AMG. Oké hogy maga a karosszéria alapjaiban ugyanaz mint egy fapad modellben és alkalmas a mindennapi használatra, de aki ilyen autót vesz 40-50 millióért 400-500-600 lóval az hol használja ki? Rendszeresen megy vele zárt pályára meghajtani, vagy csak Budapesten felhajt a "német" autópályára aztán Hegyeshalomig le sem veszi a lábát a gázról? Vagy hol szokták őket kihasználni?

máj. 13. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Sokan még az autópályáig sem mennek el, a Vácin, Szentendrein, Lajos utcán, Bajcsyn, Budafokin, Kerepesin padlózgatják 100-150-200-ig őket.
máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Kihasználni sehol, mutogatni bárhol.
máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kíváncsi Kalandozó ***** válasza:
60%
Sehol nem használom ki. Van az autóban teljesítmény-mód, 450 LE körüli teljesítménnyel, sőt rövid idejű terhelésre még többet tud. De azon kívül, hogy kipróbáltam, sosem használom a teljesítmény-módot. Ebben az autóban igazán nem is lehet, mert az irdatlan motorteljesítménye ellenére elektronikusan le van korlátozva 180 km/h-ra. Egy-egy előzésnél jól jön az autó ereje, de akkor is csak normál módban használom, mert hétköznapi használatra bivalyerős ekkor is. A tudat jól esik, hogy 450 LE van benne, de nekem több nem kell belőle.
máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hungaroring, Német Autobahn, Nürburgring
máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
balaton mátraa egyéb hegyi utak
máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden egyes piros lámpánál.
máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Sehol, csak villognak, mint a rozsdás kés. Én nem is engednék kb 300 LE-snél erősebb járművet forgalomba helyezni.
máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Oszt' miért nem, kicsi rigó?

Mondd mire nem elég 80 lóerő?

Én ott húznám meg a határt.

máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
9. Azért kisfiam, mert a hozzád hasonló tökkelütöttek nem tudják uralni.
máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!