Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak úgy vegyek használt...

Csak úgy vegyek használt BMW-T ha van hozzá szervízkönyv?

Figyelt kérdés

Beírtam használtautókra hogy BMW-T keresek másfél millióig. Mindenképp e46-ot szeretnék, amikkel ugye az a baj hogy 12 tulajos, megnyúzott autók, illetve ezek tényleg zsákbamacskák

Használtautó kiadott kb 300 találatott BMW-Re majd leszűkitettem szervízkönyvre és kidobott 20 találatot :D csak ezeket szabad megvenni ugye?



máj. 14. 06:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
A pénz sokall fontosabb, SOK PÉNZ !!
máj. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Megbegy jó szerelő. De igen legyen pénz.
máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél ami nincs szétrúgva (ritkább, mint marslakó a Holdon), nem Lákátos Dzsétönsztetem szól bele a telefonba mikor érdeklődsz. Illetve mindig legyen pluszban egy vételár a zsebedben, bármikor jöhet egy nagyobb kiadás.
máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Ne vegyél használt BMW-t másfél millióért. Még a tízszereséért is határesert.
máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szervízkönvet lehet venni, amit meg online vezetnek, azt nem szokták megmutatni a márkaszervizek, csak a tulajdonosnak.

[link]

máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Elég régóta online van nekik, de abba is azt hazudnak bele amit akarnak, ha megvan a megfelelő ismerettség hozzá. Ha tényleg tetszik az autó, és laikus szemmel is jó állapotúnak látod, akkor elkell vinni egy szakszervízbe vásarlás előtt, azt a 20-30ezer forintot megéri egy átvizsgálás.
máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, most nézem hogy e46, na annak nem online az fix, de a fizikai meg csoda ha megvan, ennyi idős autóknál ez ne legyen elvárás.
máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint jó vasaló swiftet venni 500ért. :D
máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha leírod, hogy melyik évjáratú szervizkönyv kell, mennyi kilométerrel, és milyen országból, szerintem pár napon belül akad jelentkező, aki szállítja.

/na persze jó pénzért/ 😉

máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A 23 éves autómhoz is megvan a szervízkönyv, igaz 19 éve nem írt bele senki 😁😁
máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!