Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy suzuki "N" ran robogóm...

Zaka László kérdése:

Van egy suzuki "N" ran robogóm, de letilt 55 km/h sebességnél, a motor viszont pörögne tovább mert már fél gáznál eléri ezt a sebességet. Hogy lehetne kiiktatni a tiltást hogy tovább pörögjön?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

elveszik a garid akkor ha kiszeded

amúgy szerelő megcsinálja

2010. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem érdekel mi veszik el, csak mennyen gyorsabban :D

és szeretném itthon megbarkácsolni valahogy, mert szerelőhöz nekem nincs pénzem...

2010. okt. 29. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:

kresz szerint se mehet gyorsabban...

otthon szerintem nem fogod tudni megcsinálni

2010. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jogsim van, ismerem a kressz szabályait nagyon jól, de én nem városi vagyok hogy a piros lámpák közt 50km/h-val döcögjek :D szeretek menni a szántóföldbe meg ilyen terepeken, de nincs elég sebessége még :/
2010. okt. 29. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szántóföldbe robogóval^^ Egyébként ha még új a robogód akkor azért folyt, mert bejáratós. Elektronikusan van megoldva, házilag nem tudod megoldani sajnos.
2010. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a motor nem új, használtan vettem egy rokonomtól 95-ös évjáratú, és ha fura is szoktam menni szántóföldön is elég gyakran, de engem zavar hogy csak 55 km/h a végsebessége pedig tudna többet is...
2010. nov. 1. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
A Suzuki Ran neked nem fog menni 55-nál többet. Örülj, hogy annyival megy. SŐT, azokkal a pici kerekekkel még az 55 is durva. Szántóföldbe meg ne nagyon menj, mert eltömődik a légszűrő(mondjuk ez még orvosolható olcsón)/ha olyan állapotú a szivacs, bekerül valami homokszem a hengerhez, aztán cseszeheted.
2010. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

lehet teszek bele nagyobb görgőket és akkor ok :D

a légszűrőt megmostam 50-es keverékbe és kiszáritottam így egy pici olaj maradt benne és tökéletesen megszűri a port

amíg megy addig megy ha nem akkor cserélek fater simsonjára

2010. nov. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!