Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Firss jogsisként, bemernétek...

Firss jogsisként, bemernétek vállalni egy Budapest-Pécs utat?

Figyelt kérdés
Autót vásároltam Pesten és hazavezetném Pécsre. Ti voltatok hasonló helyzetben?

máj. 20. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Kétszázvalahány kilóméter, mi benne a rettenetes?
máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
voltunk. én első útnak külföldről jöttem haza, 300 km-t. a nejem friss jogsisként Münchenbe ment a dokihoz.
máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hypno ***** válasza:
84%

Lényegében autópályán mehetsz majdnem végig, vagyis olyan úton, ahol még szembe forgalom sincs.

Bátorság!

máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Pályamatrica aztán fel az M6-osra.


Mondjuk én frissjogsisként biztos nem mertem volna vezetni nagyvárosban, nem még Budapesten.

Nyilván ha nincs aki menjen veled és legalább kivezet Budapestről, akkor nincs más választás...

máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Vigyázz, nehogy 240-nel száguldj Pécs közelében, mint Stétz Dani, mert könnyen fel lehet csavarodni egy ártatlan fára!
máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Én se értem miért kell ehhez olyan hatalmas bátorság, vagy merészség. Van jogosítványod, tudsz vezetni. Az a 2-2,5 óra sem olyan irdatlanul hosszú idő. Az M6-oson a forgalom is elég gyér. Így nem értem miért kell ettől ennyire rettegni.
máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Az M6 az ország legegyszerűbb útja. Semmi forgalom és a nagyrésze egyenes.
máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Jól írják, az M6 talán a leglightosabb, legkevésbé forgalmas pálya. Gyakorlásra is szuper egy kezdőnek.
máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Bevallom, sosem voltam még ilyen helyzetben, hogy Bp.-ről Pécsre vigyek friss jogosítvánnyal, most vásárolt autót.


(talán azért mert miskolci vagyok)😁


Amúgy ne riogasd magad azzal hogy jaj milyen sok kilométer, vagy hogy húúú mekkora város.

Először is ebben az országban nincs komoly távolság, másodszor pedig tök mindegy mekkora egy város, úgyis mindig csak az az utca, az a kereszteződés érdekeljen ahol éppen jársz.

Gondold végig merre szeretnél menni, a kritikusabb pontokat nézd meg a google-útvonaltervezőn, aztán fuss neki!

Van érvényes jogosítványod, beülsz és vezetsz.

máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Mit jelent a friss jogsi? Par honapja vezetsz, vagy most lett meg a sikeres vizsga?
máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!