Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet elkerülni motorra...

Hogyan lehet elkerülni motorral az esést, halált a bukósisakon kívül?

Figyelt kérdés
Annyi motoros balesetről, halálról lehet hallani. Szeretnék motorozni, de emiatt félek.
2010. okt. 29. 18:29
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Ésszel kell motorozni. Normális ruha, normális sisak. Nem szabad az olcsó, 10 ezer ft-os sisakokat megvenni.
2010. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

megfelelő motoros ruházattal

és ami a legfontosabb

HATALMAS NAGY FIGYELEMMEL A KÖRNYEZETRE


nemcsak autosokra gyalogosokra

hanem uthibára vadra

1 szóval:mindenre


leginkább az autosok miatt van a baleset

+ leginkább a kivagyok mivagyok fenegyerekek miatt akiknek a se gge alatt 1 1literes gsxr mozog és tépik a bika szarvát

2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ésszel, megfelelő védőfelszerelésben és nem utolsó sorban tapasztalattal. Sajnos ez ilyen... Amíg nem vezettél motort egy forgalmasabb úton, addig nem tudod milyen szemetek az autósok... De még autós autós ellen is... Nem egyszer fordult már elő velem, hogy a belső sávban 40-nel döcögött a SUZUKIS majd mikor úgy gondoltam, hogy elmegyek mellette jobbról amikor mellé értem fogta és csak lazán nekiállt áthúzni az autót... Tükör vagy esetleg holttér? Ugyan már minek az... arra nem volt időm, hogy dudáljak a gyökérnek... gyorsan lerántottam a kocsit a padkára... Szerencsére komoly baj nem lett belőle, de baromira kell vigyázni. Rengeteg a hülye az utakon... A motoros élményeim pedig... Mentem a főúton egy elég nagy(1800ccm-es) chopperrel külső sávban... Az autós fogta magát amikor mellettem volt és simán nekiállt rám húzni az autót... ott sem sokon múlott, hogy felkenjen a falra. Robogó meg egyenesen életveszély... legutóbb egy kamionos akart megelőzni de nem volt rá elég helye és így fogta magát és csak simán rám húzta a nagy szarját... kb 2 cm-en múlt, hogy elkapja a gumim a padkát és letépjen az útról... Nagyon észnél kell lenni...
2010. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sehogy nem tudod elkerülni a halált ha nagyon elesel. még a legprofibb a legdrágább minőségi ruhák sem tudnak mit csinálni ha esel és úgy esel akkor kitörhet a nyakad a kezed a lábad tehát minden olyan helyen ahol nem véd a ruha!

De nyugodtan motorozz hidd el ráérzel az ízére ! Vezess óvatosan, körültekintve és akkor nem lesz baj!

2010. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sisakon belül! :)


Viccet félretéve, sokat koptatott szlogen: úgy hajts, mintha láthatatlan lennél, azaz arra számíts mindig, hogy nem fognak észrevenni. Te légy előrelátó, felkészült és ügyes!

2010. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!