Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri még manapság jobb...

Megéri még manapság jobb fajta keleti kocsit venni, pl. Ladát,4 ütemű Wartburgot vagy Dacia-t, és ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 08:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyállandóan bűtykölni akarod az autód, vagy elég fél évente ránézned. Nekem Wartbim volt, de Opel Omegára váltottam, (23 éves) és sokkal kevesebb baj van vele, ugyanis a szoci autókat rossz minőségű anyagból gyártották. Állandóan nézni kellett a gyújtás alaplapot, mert hajlamos volt a beégésre. Nekem az Opel a javításokkal együtt 350.000be volt, és vígan használom.

Másik: Bármilyen jó egy szoci autó műszaki állapota, és ezért átmegy a vizsgán, Jóval allulmarad egy korabeli nyugati autóénak. Pl: fékút, törésteszt. A 23 éves Opelban már ott volt Pl az ABS, ami szoci autókban nincs.

2010. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!