Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy műszaki vizsga alatt mi...

Egy műszaki vizsga alatt mi mindent ellenőriznek egy autóban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg, fékek, világitás,futomű, kormánymű, rohadásokat, szélvédőt, ablakmosot, ablaktörlöt, STB ez a hivatalos, de ha van egy kis plusz pénzed akkor ezeket mind elkerülheted
2010. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"de ha van egy kis plusz pénzed akkor ezeket mind elkerülheted"


Aztán majd nekimész a fának, mert elromlik a fék, vagy kiesik a kerék, mert rossz a futómű.

2010. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt amit az első írt,meg a gumiabroncsokat, a károsanyagkibocsátást, kipufogó allapotát is.
2010. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes előtte megbízható szerelővel átnézetni és úgy a műszakira menni. Spórolni lehet, de úgy, hogy körbe nézel az árakat illetően. pl. egy-egy autósbolt árai között akár a dupla ár is lehet... Amit muszáj azt mindenképpen csináltasd meg.
2010. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vok. kedves 2.! szted a mai világban hány ember viszi "rendes" müszakira az autoját???? és csak is akkor romolhat el a fék pl ha nem rendesen müszakiztatod ugye? mert ezzel nagyjábol ezt "mondtad"....egy szalonbol kihozott autonak is bármikor elromolhat a fékje....és most azért hoztam a féket pl nak mert te irtad....
2010. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Persze,bármikor elromolhat a fék, de a műszaki vizsga azért van, hogy ennek esélyét csökkentse. Nem igazán értem, az a baj... Ha tudod,hogy sz@r a féked, akkor inkább lefizeted a szervizt, hogy sz@r fékkel is tolják át az autód a vizsgán?

2010. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de a féket te hoztad fel példának, de én arra gondoltam pl. hogy ha a szélvédőn van egy nagyobb repedés már akkor se engedik át a müszakin, és a lefizetésnél itt erre gondoltam, nem pedig olyan hibára ami létfontosságu
2010. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 14:45

a rajt autósbolt szerintem a legjobb

amúgy a kedves kéredzőnek szerezz egy jó karosszérialakatost meg egy jó autószerelőt és ez meg is van oldva

2010. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!