Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rally versenyen való részvétel...

Rally versenyen való részvételhez kell vmilyen verseny jogsi vagy vmilyen vizsga?

Figyelt kérdés
úgy értem hogyha mondjuk van egy B-és jogsim és szeretnék magasabb szinten versenyezni majd nem csak amatőrben kell vmi külömbözeti vizsga vagy ilyesmi és ha kell akkor h van ennek a menete?
2010. nov. 3. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
engedély kell, ha olyan 1-2-3-ad osztályban akarsz menni. azt ne kérdezd miből áll egy olyan versenyzői engedély kiállításának menete az biztos, hogy ahhoz le kell perkálnod egy szép kis összeget a MASZ-nek + minden versenynél egy olyan 80-100e a nevezési díj (jó első osztályban annyi, harmadba meg másodba biztos arányosan kevesebb).
2010. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még mindig előző vok: ja és azt kihagytam hogy a kocsidat is valahogy be kell soroltatni, amelyik kategóriába akarsz menni.
2010. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem...hát az autóról h miit hogyan kell csinálni és autót hova kell vinni vizsgára stb. erről egy csomó iromány van de viszont a versenyzőkről egy szót nem irnak. köszönöm a válaszod.
2010. nov. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!