Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség az 1999-2001-es...

Mi a különbség az 1999-2001-es évjárattartományban lévő 1.9 TDI Audi A6 és VW Passat között?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom akiknek már volt dolga mindkét autóval, és összetudják hasonlítani őket!, az autós oldalakról olvasott, de valóságban nem tapasztaló emberek véleményére nem igazán vagyok kiváncsi!

A motorvélemények nem igazán érdekelnek, mert ugye mindkettő az 1.9 TDI, a motorral tisztában vagyok, és legfőképpen az érdekelne, hogy miben jobb az Audi, ha egyáltalán jobb, mint a Passat. pl kaszni, futómű, belső berendezések, elektronika (pl Audinál alumínium lengőkar van ha jól tudom, ami kisebb rugózatlan tömeget jelent, ami kényelmesebb, írányíthatóbb futóművet jelent- de javítsatok mindenképpen ha véletlen rosszul tudom)

A nagyobb a presztízse meg ehez hasonló baromságok nem érdekelnek, mert nem másoknak veszek autót, hogy mutogassam, hanem magamnak, ha értitek mire gondolok. Előre is köszönöm a válaszokat, véleményeket!


2010. nov. 14. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

engem például egyik sem fogott meg, semmilyen szinten.

A Passat (kombi) belső tere egy számomra teljesen idegen és rideg világ, ötlettelen nem tetszett. Az Audinál ugyanez csak jobb minőségben.

Amúgy meg nagyjából tudsz mindent amiket leírtál, azok alapján nem hiszem, hogy túl sok okosságot tudnánk neked mondani.

Bele kell ülni, el kell dönteni hogy melyik a nyerőbb számodra.

2010. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!