Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17L vagyok. Apám Mercedes...

17L vagyok. Apám Mercedes Smartot akar venni jogsi után. Milyen tapasztalatok vannak róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
egyszer koccantam egy ilyenben. nem én vezettem, de konkrétan eléggé sikerült bepánikolnom:S minden nagyon közel történt. kedves kis autó, nincs vele semmi baj, de bennem rossz emléket hagyott. szeretem a nagyobb, erős karosszériás autókat, pont emiatt. nekem a biztonságérzetem nagyon kicsi smartban.
2010. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Smart. Nem Mercedes Smart. Van hozzá köze, de nem vette a saját márkaneve alá.

Egyébként első autónak túl drága. Valami olcsó, használt kisautóval jobban járnál, mert az első elmért parkolóhelyek, levert ajtóélek szinte elkerülhetetlenek, csak nem mindegy, mennyiért lehet rendbehozni őket.

Egyébként roppant ötletes, jó kisautó a Smart, két főnek városi szaladgálásra elég is. Hosszútávú utazásokhoz már túlságosan rövid a váltó áttételezése és a rövid, keskeny, magas karosszériát sem gyors tempóra találták ki. A robotizált váltót meg kell szokni, borzasztó lassan vált, illetve ahhoz is hozzá kell szoknod, hogy az autó nem túl elterjedt itthon, így a javítása drágább, mint gondolnád. De ha kifogsz egy jó példányt, szerintem meg fogod kedvelni.

2010. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Attól tartok én is, hogy könnyen 'megesik a baj' egy ilyen kicsi autóval. Barátom mondta, hogy annyi pénzből inkább egy nagyobb autó legyen inkább...
2010. nov. 20. 21:30
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazat adok a barátodnak!


Az nem biztonságos autó, ahol előrébb van a lábad, mint az ütköző.

Arról nem is beszélve, hogy elől egy kreditkártya,

hátul meg csak egy diplomata táska fér el!


A magyar utakon közlekedő őrültektől,

egy nagyobb kaszni jobban megvéd !!!


Remélem, hogy segítettem.

2010. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Nagyobb autóval meg nehezebb parkolni, kanyarodni, stb. Pláne friss jogsival. Én elfogadnék egy Smartot :) Egyébként biztonságos kis autó.
2010. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen elképzelésem autó ügyben igazából. Milyet ajánlotok?
2010. nov. 20. 21:43
 7/18 anonim ***** válasza:

A Smart elég biztonságos autó. (keress rá a töréstesztekre) Könnyű vele parkolni. Alacsony a fenntartása. Szerintem ideális autó városba kezdőnek.

Milyen árban vennének neked autót?

2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezen a biztonságos?

2010. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


Azért kisautóhoz képest nem rossz.

2010. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan, hogy milyen árban kapnék autót.


Barátomnak mondtam, hogy kellemetlen, hogy apámék autót akarnak venni nekem. Betesznek a s.ggem alá egy autót... Munkám sincs, hogy tankoljam, meg fizessem a biztosítást, satöbbi...

2010. nov. 20. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!