Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Mercedes Smartot...

Megéri Mercedes Smartot venni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,jogsi folyamatban.egyelőre konkrétan nem tervezem autó vásárlását, csak kiváncsiságból kérdezem h.mik a vélemények erről az autóról?ha csak egy amolyan csajos,városi(rövis távú utakra)szeretnék majd autót,ez megfelelnek nekem?persze használtan,mert láttam h.újan kb. 3 millió...


nagyon laikus vagyok,szóval foglalmam sincs mire kell figyelni..


[link]


amit pl.itt a hirdetésben írnak,h.40 kW,600 cm3.stb...ezek milyen paraméterek?kb."mire elég" ez?amúgy itt 0km-t írnak,lehetséges h.így is "csak" ennyit kérnek érte?



mégegyszer:most csak tájékozódom,nincs konkrét vásárlási szándékom:)...


2009. aug. 7. 18:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
#rövis=rövid:)
2009. aug. 7. 18:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

jól néz ki, de sz@r autó. a méretéhez képest nehezen kormányozható, nem lehet alászedni rendesen a kereket parkolásnál, az automatikája olyan, hogy mindig bolintasz egyett, ha visszakapcsolsz, lassan reagál a váltó és a kicsi kerekei miatt "beleesel minden káytúba.


nekem az a tapasztalatom. 2 hónapig volt egy ilyen autóm.

2009. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem.köszi.minden tanács jól jön:)
2009. aug. 7. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Mercedes az Mercedes! De ez nem autó, na. Tehát én nem is tudom, hogy lehet ilyen járműre pénzt kiadni, ha használt, ha új. Városon kívül nem ajánlom, ráadásul kicsi autó, de viszont ahhoz képest magas, nem lenne meglepő ha éles kanyarnál megborulnál vele. A másik meg az,hogy tényleg nagyon kicsi autóm ezzel max 1 embert tudsz szállítani, de még bevásárolni sem tudsz rendesen, ráadásul hozzá szoksz egy ilyen kicsi autóhoz, bajban leszel ha át kell ülnöd egy nagyobb autóba. Akkor inkább vegyél Suzuki-t, az is megbízható autó, és azért nem ennyire kicsi autó, és erősebb is.
2009. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok.


még annyit, hogy a formája miatt nagyon érzékeny az oldalszélre. 120 felett, ha megelőzöl egy teherautót, alig tudod sávban tartani

2009. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oh,egy csomó érdekes dologra rávilágítottatok!köszönöm..úgy látszik olyan ez mint az embereknél..a külcsín nem minden.)
2009. aug. 7. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem már csak a látványától is nevetnem kell. Olyan mintha szőke plazacicáknak találták volna ki. Önjáró bevásárlókocsinak hívom csak. Nagyon kicsi és szerintem egy balesetnél nem szednek ki belőle egy darabban.

Sem első sem utolsó autónak nem venném meg. Szerintem ha majd egyszer autót akarsz venni nézd a fogyasztást azt,hogy milyen a csomagtér stb. A Cél határozza meg milyen autód lesz ne fordítva. Vagyis ha családi autót akarsz akkor közép kategóriást, ha kisebbet kétszemélyest akkor azt.

De én a helyedben soha nem vennék Smart-ot és Ford Ka-t.

2009. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

értem.azt hiszem meggyőztetek.nem vagyok plázacica.közel se..csak ez nagyon tetszett külsőre...


de mindeképp helyes kis nőies autót szeretnék majd...nem nagy családit.azzal ráérek.de azért feleslegesen nem dobnék ki pénzt..)

2009. aug. 7. 21:45
 9/12 A kérdező kommentje:
#mindenképp
2009. aug. 7. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokféle típusú autó van, bizti találsz majd valami neked tetszőt. De azért a választást szeretnénk ám tudni:-P
2009. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!