Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ittasan elkapnak autóvezeté...

Ha ittasan elkapnak autóvezetés közben, elveszik a nagymotor jogositványomat is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 00:17
1 2
 11/14 Pollák Eszter válasza:
Éa ha jól tudom 24-48 óra kell, amíg eléggé lebomlik az alkohol az emberi szervezetben. Ennyit te nem vársz buli után.
2010. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor az almásért bocsi, én is csak hallottam.

De viszont ezt tényleg elég nagy szívásnak érzem hogy 1 diannás cukor és baj van belőle.

2010. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Bari Zoltán válasza:
Nagyon sok érdekes válasz érkezett e szép kérdésre képzeljétek el én csak sima kávét ittam ezután szondáztattak és a szonda elszinezödött néztem a rendőrre most mi van én nem tudtam hogy a kávé is veszélyes ilyen formában de a vérvétellel be tudtam bizonyítani az ártatlanságomat és a rendőrségen elnézést kértek nos a kérdésre válaszolva régen papír volt a jogsi és a kategóriák külön voltak de az új jogosítványok plasztik kártyák és egy plasztikon van feltüntetve hogy milyen kategóriákból van jogosítványod így tehát el veszted a jogsidat mindenből ha iszol
2010. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha jól tudom a szonda nem a szájban lévő alkoholt mutatja ki, hanem a gyomor tartalomban lévőt. (Ezt egy szájvizes hasonló kérdéshez írták.)
2013. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!