Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan szörnyű Pesten...

Tényleg olyan szörnyű Pesten vezetni, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés

Van egy 600 cm3 motorom és szeretnék mindenhova azzal menni, de ha veszélyes inkább metrózok!:)

(Nyáron költözök fel Pestre)


2010. nov. 25. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megszokod a forgalom nagyságát, ritmusát, kiismered magad az útvonalakon, akkor nem problémás.

Én már jobban szeretek ott vezetni, mint a lakóhelyemen, ahol mindenkinek van autója, csak rutinja nincsen. :)

2010. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először amikor följössz Pestre a motoroddal valóban szörnyű lesz . De ezzel minden vidéki így van ha autóval jön ,ha motorral. Aztán hozzá is lehet szokni ,sőt egy bizonyos idő után még megszeretni is . Én speciel viszont mindig örülök mikor elindulunk haza Pestről és végre kiérünk a városból , a nyüzsi ami ott van az nekem nem szimpi.
2010. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább maga az utak szörnyűek.Remélem a 600asod valami egyhengeres nagyenduro :)

Meg vigyázni kell hol hagyod a gépet mert a kisebbség ellopja(azt is).

2010. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én még a forgalmi óráimat vezetem le a jogsi megszerzése miatt, de én ahányszor belenézek a vissza pillantó tükörbe mindig van valaki a "seggembe" van és az a meglepő hogy a megengedett sebességgel megyek és nem gyorsabban. Amikor tehetik rögtön ki előznek és el suhannak mellettem. Kicsit frusztráló érzése de majd szerintem én is meg szokom, meg majd te is ha felköltözöl Pestre =)
2010. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak üzenem: ezt gyűlöltem én is, mikor forgalomban tanultam, csak a T jelzés miatt még az ótvar tarbis is mászott a seggembe, de nekem meg kötelező volt ugye 50 alatt menni. Nem egyszer idegemben már odaléptem, mert utálom, hogy minden hülye mászik a kocsi seggébe. Tisztelet a kivételnek. Próbáld nem azt nézni, én amúgy vizsgán is 52-53mal mentem, de muszáj volt, mert olyan részen voltam, ahol az átlagsebesség 60 körül van, aztán hiányzik a tökömnek, hogy még le is dudálják. Borzasztó türelmetlenek a tanulóvezetőkkel sajnos :( Ettől függetlenül elsőre meglett a forgalom, önerőből.
2010. nov. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20:04-es vagyok. Igen sajnos ez így van most Magyarországon, de hát nem tudunk mit csinálni, gratulálok, nekem December 13.-án lesz a forgalmim, remélem sikerül =)
2010. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!