Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én f-es astrába 2. 0...

Ha én f-es astrába 2. 0 motort akarok rakni akkor valamit kikel cserélni benne vagy elbirja a kocsi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Opel Astra F-ben gyárilag is volt 2 literes motor. A GSi-kben biztosan. Ha tehát kétliteres motort szeretnél bele, akkor kell egy ahhoz való váltó (nem tudom pontosan, milyen áttételezésűek a váltók, de szerintem a kis és a nagy benzineseké különböző, illetve lehet, hogy a kuplungharang is más), megfelelő motortartó bakok (lehet, hogy az is más) és már mehet is be a helyére a motor. Viszont ha emlékeim nem csalnak, az 1.8-as és kétliteres változatok hátul is tárcsaféket kaptak. Lehet, hogy nem véletlenül...
2010. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen...és ez kb menyi lenne ?
2010. nov. 30. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
konkrét összeget nem tudok ugyan, de erősebb motorhoz ugye erősebb kuplung és váltó kell. valamint említette egy válaszoló a hátsó tárcsaféket, itt figyelmeztetnélek ara, hogy ez típusmódosításnak számít (dobfékeset átalakítani). tehát ezeket a cseréket lepapírozni pénzbe kerül, ezt hozzá kell adni az anyaghoz és a szerelési költséghez. szerintem aludj rá még egyet.
2010. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Megveszed a kétliteres motort... persze papírokkal ahogy illik. Aztán veszel hozzá egy normális váltót, aztán kicseréled a fékeket, apróbb módosítások vannak (erősebb féltengelyek, stb), aztán fizetsz, hogy ezeket összehozzák neked, aztán fizetsz az átalakítási engedélyekért, újra műszakiztatod, ja és nem utolsó sorban mikor ezzel megvagy, kb a harmadát fogja érni az autód mint amit ráköltöttél, valamint sokkal többet fog fogyasztani. Vegyél inkább egy 2.0 GSi astrát jobban jársz.
2010. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!