Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A diesel audinál mennyit dob...

A diesel audinál mennyit dob egy chip?

Figyelt kérdés
Egy audi a3 tdi-ről lenne szó. Gyárilag 90le de elv ha chipelik akkor 110le felmegy. Lehet többet is kihozni egy chippel vagy csak ennyit lehet? válaszokat előre is köszi.
2010. dec. 1. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a 110 az reális érték
2010. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
arányban 10-15%-ot lehet még kihozni teljesítményben. Ezután már komolyabb beavatkozás kell
2010. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy Race csúcs és egy szép leömlőt simán kapsz egy chip árából. Azzal is hozza a 110 lovat, azzal a különbséggel hogy nem fog okoskodni egy kis elektronika benne.

A helyedben 1.9TDibe nem raknék chipet hanem kiirtanám a maradék elektronikát is. )mechanikus adagoló powa(

Milliószor jobb lesz.

2010. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és hogy érted hogy kiírtani az elektronikát?. bocs ha hülye kérdés de ezt nem értem :)
2010. dec. 1. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

a dízel chippelésnél én inkább a nyomatékra meg a nyomatékgörbére "gyúrnék" rá, itt a lóerő annyira nem lényeg szerintem, mondjuk ha 90 paciból csinálsz 100at, a többi erőt meg inkább nyomatékra kellene rakni, sokkal rugalmasabb lenne a kocsid, jobban el tudnál indulni állórajtnál is


egy Audi fan :)

2010. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

mondjuk ilyenre alakíttatod a motort.

Csak hogy lásd, hogy nem csak a kormolós igénytelen 1.9TDi létezik.

Ha dízelem lenne én tuti vele csináltatnám a dolgokat! Ismerőseim csak rá esküsznek.

2010. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nyomatékgörbe? hm nem rosz ötlet lehet azt is fogom csinálni és milyen audid van ha szabad kérdezni? megvagy vele elégedve?:) a másik válaszolonak aki küldte az hasznaltautos audit. ő ezzel foglalkozik vagy csak csinált egy ilyen audit és most árulja?mert ha ilyenel foglalkozik akkor fix hogy lementem a számát. am a válaszokat köszönöm:)
2010. dec. 1. 20:07
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsi azt nem akartam kérdezni hogy ő ilyenekkel foglakozik? bocsi azt a kérdést ne nézd hülye voltam hogy írtam :D
2010. dec. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!