Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem késő megtanulnom vezetni?

Nem késő megtanulnom vezetni?

Figyelt kérdés
39 éves nő vagyok.
2009. jan. 18. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha nem késő. Na ez így nem igaz. 65 év felett már nagyon meggondolnám a jogosítványadást. Na de 39 évesen még bőven időben van. Amikor én tanultam vezetni, akkor az oktatómnak volt egy 40 év körüli tanulója. Párszor ültem a kocsiban, amikor vezetett. Semmivel nem volt rosszabb, mint a fiatalabbak. Sőt rajta látszott a megfontoltság. Elsőre sikerült a rutin-és a forgalmi vizsgája is. Szóval hajrá!
2009. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő! Sok sikert. :)
2009. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem késő! Anyukám egyik barátnője 59 évesen tanult meg, rendszeresen és rutinosan vezet (most 66 éves).
2009. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosincs olyan, hogy késő:)

hajrá! jó vezetést!

2009. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és a bíztatást mindenkinek, akkor belevágok!
2009. jan. 18. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Sőt! Egy érettebb korú és ráadásul hölgy vezető, sokkal kevésbé lesz veszélyes a forgalomra, mint valami kisgizda 20 alatti csávóka. Sok sikert!
2009. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Nyugodtan vágj bele!

Anyukám is fontolgatja,(ő 41) de nem csinálja meg, hiszen akkor 3-an akarnánk 3 fele menni az egy kocsival ;)

Utolsónak: Én egy 18 éves "csávóka" vagyok, és nem hiszem, hogy veszélyes lennék a forgalomra...(nem vezetek vmi nagypapisan, de nem is hajtok mint az őrült)(azt a reptéren szoktam, a mocimmal) XD XD XD

2009. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is mondta az előtted szóló, hogy minden 18 éves "kisgizda" :)


Amúgy meg tényleg nem késő, én is most vagyok 39, ha nem tudnék és most lenne csak rá lehetőségem, belevágnék. Remélem, élvezni fogod, mert akkor könnyen és gyorsan megy majd! :) Hajrá!

2009. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!