Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet a leggyorsabban...

Hol lehet a leggyorsabban eladni egy használt autót? Tehát, hol hirdessem meg? 43/N

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu

vannak különböző kiemelési lehetőségek, amikre megéri beruházni, de ez le is van írva az oldalon, h smint...

2010. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes minél több helyen.

Vannak marketingfogások, amit érdemes alkalmazni, tehát úgy írd meg a hirdetés címét, hogy az figyelemfelkeltő legyen, sok szöveget írj a hirdetésbe, ne csak a minimumot, hanem saját tapasztalatokat is az autóval, esetleg hogy miért adod el, ha releváns. Készíts sok képet róla, ügyelj, hogy jó képek legyenek. És vonzók. Így nagyobb eséllyel lesz a hirdetés olvasójából vásárló.

2010. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is a Hasznaltauto.hu-n.

Újságban is hirdesd meg, írd ki a kocsira hogy eladó és a telefonszámod.

2010. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a hasznaltauto.hu-n adtam el az autómat 10 nap alatt,persze reális árat kell kérni és akkor szinte biztos a siker.Újság felejtős körülményes,drága,és kevésbé hatékony.Ma már a többség a neten keres autót,ez tény!
2010. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu

expressz.hu

én ezekre tenném fel!

2010. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen autóról lenne szó?
2010. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem értékes, csak egy WagonR+, de elég sürgős lenne. Nem tudom tovább fizetni.... A szívem szakad meg érte, mert semmi gond nincs vele. .... és már csak 11 hónap lenne hátra a törlesztőből. Ez van. Köszönöm mégegyszer!!!!
2010. dec. 13. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!