Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravo,1998-as gyártmányú...

Fiat Bravo,1998-as gyártmányú autóm van. Szeretnék bele venni izzókat, erősebbeket mint most vannak, mert az este pld nem láttam semmit ködben.55 Wattos van benne, hány wattost tegyek bele maximum? És h1-est. KÖszönöm

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 12:59
 1/8 A kérdező kommentje:
A ködlámpám is nagyon gyenge, szinte semmit nem ér :-S
2010. dec. 23. 13:00
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen gondom van a bravan vettem bele 100w ost de nem sokat segített később osram nicht breker 55w valami ilyesmi a neve elég jo ez.amugy lehet h nagyon le világit probáld meg beálitani.
2010. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jónak látszik amit mondtál. Az ára elég sok, de megéri nem? Távolságinak milyen ajánlanál még? Mert akkor hülyén nézne ki ha a tompított erősebb mint a távolsági :-D Jövő héten szerintem be is szerzek egy ilyet, utána már csak beállítani kellene...na azt nem tudom, esetleg abban tudsz segíteni hogy mit csináljak? Annyit tudok, hogy falhoz kell állni, de hogy milyen közel, és hogy nézen ki rajta fogalmam sincs :-S
2010. dec. 23. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ezek az emelt fényerejű izzók. Névleges teljesítményük ugyan akkora, de 2X úgy világít. Cserébe kisebb az élettartama..
2010. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem megéri meg venni mert sokat javít a látáson természetesen 2párt kell venni.de elöször vegyél 1et és és probáld ki hogy mennyivel jobb.az én bravamon úgy álitotam be h a falhoz állsz és egy 10es kulcs fogja a lámpa burát és adig mozgatam míg nem lesz jó helyen vagy van ott valami amit lehet csavargatni a motor felöl ha nem nagyon van elálitva.remélem segítettem.
2010. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy jól állítsd be. ne a szembejövőre világítson hanem az útra, főképp a jobb szélére
2010. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne te állítsd be, vidd el egy szervizbe, van ahol ingyen beállítják a lámpát. A W nem lehet nagyobb, mint a gyári, tehát ha 55 W-os van benne, akkor ne vegyél nagyobbat, mert tönkre teszi a burát, foncsort, lehet, hogy már ezért is nem világít úgy ahogy kéne.

az én autómban is Osram night braker van. Megérte az árát.

2010. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a jobb kezek! :-)
2010. dec. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!