Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Nissan...

Mi a véleményetek a Nissan vanette cargo 2.3 D-ről? Megbízható? Fogyasztás? Minden érdekel róla!

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek van ilyen kisteherautója, neki nincs róla jó véleménye mert eddig szinte mindent cserélni kellett benne a motoron kívül! A motorjáról csak annyit hogy annál lassúbb dízelmotor nem létezik a földön!

Inkább Toyota Hiace, vagy VW Transporter esetleg Ford Transit

2010. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Toyota hiace az egy nagy jó szuper kis busz.nagy tágas rakodó tér,kényelmes ülések,könnyen elérhető a műszer fal. kitűnő irányítás. aa hátránya az h sokat eszik, és 90-110 nél nagyon hangos a motor. de alapjába véve nagyon jó. nekem is az volt de sajnáltam eladni :(
2010. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

énnekem szinte csak pozitív véleményem van a nissanról, különösen a cargorol

igen, tényleg igaz, hogy lomhább az eddig felsoroltaknál, de ez csak a kis motornak és a nagyon alacsony fogyasztás miatt van, de ez sem állja meg teljesen a helyét, ha odaléptem neki és pörgettem rendesen akkor elég egyszerűen lehetett vele előzni

végsebessége 155 km/h, ami ha jól tudom veri az eddig felsoroltakat, amibe nagyobb motor van azok is 140 körül mennek

nálunk céges autó volt, és szó szerint éjjel nappal ment 2-3 év alatt 200ezer km fölött volt benne

és gyepálva is volt rendesen

az egyetlen dolog amire panasz lehet az a műanyagok, amik iszonyat pocsékok, és nagyon drágák

egyik munkatárs tüsszentés közben letörte a bajusz kapcsolót, ami 35ezer ft-ba került

volt vele karambol is, az egész első lökhárító szilánkokra tört egy kis koccanástól ami 200 ezer ft körül volt ha jól emlékszem


de ezek az árak már 5 évesek vagy többek, és azóta olcsóbbak sem lettek szerintem hozzá az alkatrészek

amúgy ha ezt leszámítjuk, a pénzedért cserébe egy olyan remek autót kapsz, ami gyakorlatilag szétnyűhetetlen, tapasztalatból beszélek, sohasem volt semmi baja sem, leszámítva ezt a 2 műanyagot

2010. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

elfelejtettem, hogy nem kell megilyedni a koccanásoktól, nem azért írtam, hanem igazából valamelyest felfogják az ütközés erejét, és a pénztárcába sem kell nyúlni ha van biztosítás

2010. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne felejtsük el, hogy míg a N V C dízeléből egy féle volt 2.3-as szívó, 75ló 140Nm addig a Hiace a saját régi dízele után tovább is élt, és kapott D-4D motort, ami sokkal izmosabb 102 (vagy88) ló, és 260Nm. Tehát nem mindegy melyik Hiace-vel hasonlítjuk össze.
2014. okt. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!