Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet régi Suzuki...

Hogyan lehet régi Suzuki Swift-ről leszedni a váltógombot?

Figyelt kérdés
1989-2003-ig gyártott swiftről van szó. Előre is köszi, ha van valakinek tapasztalata ebben, és meg is osztja.
2011. jan. 4. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. Menetes a váltókar vége,és balra tekerve le lehet hajtani a gombot róla.

2. Egyszerűen rá van nyomva,bal kézzel megfogod a váltókart,jobbal a gombot és húzod amíg le nem cuppan.


(3). Alternatívakét szóba jöhet a vasfűrész vagy a flex is.

2011. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha használtan vetted elképzelhető, hogy valaki volt olyan "előzékeny" és odaragasztotta valami jó erős cuccal. Na akkor tényleg az előző válaszadó 3. variációja érvényes (és akkor nem csak váltógomb kell hanem váltókar is:))
2011. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha az mk2-es (gömbölyű) swiftre gondolsz, annak úgy kellett letekerni a váltógombját. Ahogy az első válaszoló írja, jobbmenetes, balra le tudod tekerni. Elég erősen kell tekerni, mivel nagyon meg van húzva, hogy előrefelé álljon a sebváltógomb.
2011. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A régi swift tekerős az új swift ragasztott.
2011. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is mondom hogy a Suzukiból max a váltógomb ér valamit, a többit tedd a bontóba.
2011. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazából öcsém swiftjéről van szó, kapott tőlem egy váltógombot és nem tudjuk a régit levenni.

De most megkérdeztem, 2000-res gyártású, mk3-as swift. Ugye nem épp ennek ragasztott a váltógombja?

2011. jan. 5. 14:17
 7/16 anonim ***** válasza:

nézd meg a váltógombot amit vettél.

Ha van benne menet, akkor feltehetőleg nem kell ragasztani:)

2011. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amit vettem váltógomb univerzális... Nem csak swifthez való. Amúgy az a 3 imbuszkulcsos csavar van hozzá.
2011. jan. 5. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel ha nem nézed meg?

Mint írtam a régi swift tekerős az új meg ragasztott!

Nekem új van és tudom.

Amúgy meg a swift nagyon jó autó, ezt annak írtam aki annyira fikázza itt. "Váltógombos téma"

De gondolom a te 20 éves opelod az isten az utakon!

2011. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na még Opel - Mercedes és messziről sem 20 éves.
2011. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!