Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet régi Suzuki...

Hogyan lehet régi Suzuki Swift-ről leszedni a váltógombot?

Figyelt kérdés
1989-2003-ig gyártott swiftről van szó. Előre is köszi, ha van valakinek tapasztalata ebben, és meg is osztja.
2011. jan. 4. 13:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nem tudtam, hogy neked melyik az új a 3-ból, de ezek szerint éppen az, amelyik öcsémnek is van... :/ Hát akkor rábasztunk :)

Köszönöm a segítséget!

2011. jan. 7. 13:33
 12/16 anonim ***** válasza:

a 89től 2003ig gyártott swift az MK2-es Második szériás swift. Van harmadik szériás is, ami kb 2004-től jött be.

A te változatodnál a váltógombot úgy kell letekerni.

2011. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát sajnos rá, azért tudom ennyire mert anno vettem egy magát megvilágító nagyon jól kinéző Type-R 10 rongyos váltógombot és el kellett adnom.

Arra gondoltam még hogy levágom a régit és legalább kissebb lesz a váltó útja (mondjuk ígyis nagyon rövid, enyém 1 centi és bekattan sebességbe) de végül nem mertem bevállalni.

2011. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló rosszul tudja az éveket - legalábbis Wiki szerint: [link]


Sajnos az a swift, amivel dolgunk van a maga 2000-es évjáratával MK3-as. Utolsó válaszoló: neked is ilyen évjáratú a swifted?

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2011. jan. 13. 09:09
 15/16 A kérdező kommentje:
Na, csak sikerült leerőszakolni. Végülis menetes volt, ÉS ragasztott is. Két erős legény és egy nagy fogó kellett hozzá... :)
2011. jan. 28. 10:49
 16/16 anonim válasza:
szia, olvastam hogy neked 3 csavaros az új váltógombod, tudsz segíteni, hogy hogy tettétek rá ? Enyém is menetes eredetileg:)
2013. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!