Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Macskalábnyomok ellen a...

Macskalábnyomok ellen a motorháztetőn valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztosan ti is jártatok már úgy hogy szépen lemostátok a verdát,talán még fel is waxoltátok,mert másnap mondjuk jelenésetek volt valahol...és reggel látjátok hogy tele a motorháztető-szélvédő-tető saras macskalábnyommal....Sőt...van ahol az öreg nénik zsíros falatokkal etetik őket és így a kocsid motorházteteje is nem csak saras,de zsíros is lesz.Ez bizonyos helyzetekben elég idegesítő tud lenni,ráadásul össze is karmolhatják a fényezést.

Van valami ötlet erre?

Emberséges válaszokat várok, a gepárd mesterlövész puska most nem játszik :)


2011. jan. 4. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Letakarni valamivel a kocsit, esetleg kutyát kötni hozzá, hogy őrizze vagy nem tudom :) Estére, mielőtt elvonulsz aludni, rakj valami magas karton lapot vagy valamit a kocsi eleje köré, hogy ne tudjanak felugrani. Gondolom nem olyan alacsony a kocsi, hogy megpróbáljanak felugrani a tetejére.

Vagy akkor úgy mondom, hogy az alacsonyabb pontjai köré a kocsinak valami védő dolgot rakni :)

2011. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy rossz lepedőt, és betakarod vele a talicskát éjszakára! Ha macerás kötözni, akkor elöl behajtod a motroháztető alá, oldalt rácsukod az ajtókat, hátul meg megfogja a csomagtartófedél.
2011. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
szerintem patkányméregel keverj össze egy kis hust azt tedd az ablak törlők közzé párszor ismételd meg biztos hamar eltünnek a macskák nekem bevált
2011. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
az utolsónak én is szívesen adnék patkánymérget, de leginkább életnagyságű egérragasztóba nyomnám bele és megnézném amíg éhendöglit...
2011. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
igen, azt énis szívesen végignézném
2011. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
puska, villanypásztor...
2011. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BeerHunter ***** válasza:
53%
Kutyalábnyom.
2011. jan. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor beállítom a garázsba. Oda nem jár be a macsek pedig van belőlük 9.
2011. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csepegtess a kocsira (valami eldugott helyre) citrom vagy narancs illóolajat, annak nem bírják a szagát.
2011. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csőbomba ! :D

Ezt a narancsos ,citromos témát már hallottam,h lakásban kerülik a macskák azon helyeket,ahol érzik a szagot.

2011. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!