Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel növelhetném babetta 210...

Mivel növelhetném babetta 210 esem teljesítményét?

Figyelt kérdés
ez itt a kérdés.
2011. jan. 8. 19:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
28%
Üvegtigris tuning! :D
2011. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
de az üvegtigrisbe 207 es van de mind1 és teljesen más a kettő...
2011. jan. 8. 20:07
 3/40 anonim ***** válasza:
49%
Ha eladod és veszel helyette 1 jó simsont.Azt nehéz tuningolni és nemsokat lehet belőle kihozni.
2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

1. Kipufogó kibelezése teljesen, bár nagyon hangos lesz.

2. Kisebb áttétel= Jobb gyorsulás. :)

3. Ki is fúrathatod, csak utána be kell járatni...

4. Ezt nem ajánlom túlzottan, de nagyobb karburátort is tehetsz bele.

5. Sárvédők stb. amik fölöslegesek leszedhetőek/kicserélhetőek műanyagra.

6. Ricinus olaj. (Kicsit se ajánlom+ veszélyes.)

7. Kerék csapágyak kicserélése, kicsit keményebbre fújod a gumit, és új lánc + nagy adag teflon rá, és ez karbantartásképp is jó, meg utána kicsit jobban megy.(Én hetente rakok rá teflont, de nem csöpög, de nem is száraz, akkor ment a legjobban, amikor így csináltam.)


Nos, remélem hogy tudtam segíteni, és nem adtam olyan tanácsot, amit nem tudsz felhasználni.(Túlfúrással stb.-vel (ugye) egy Babettával, amit haverokkal tuningoltunk mentem 72-t. Bár ez nem is bírta sokáig, de egy olyan gépet összehozhatsz, ami megy 60-at. :) )

2011. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
20:09 Amúgy, akinek nem nő a szívéhez a Babetta, az nyugodtan lecserélheti Simsonra, én a Babetta mellé veszek majd Simsont...
2011. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
köszönöm a (hasznos) válaszokat a simsonról meg az a véleményem hogy nem az én stílusom és még 3 x annyiba kerül mint 1 babetta ha jót akarsz venni...
2011. jan. 8. 20:34
 7/40 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én megszeredtem és nem tekintenék úgy egy simora mint erre a kis piros csodára :)
2011. jan. 8. 20:36
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor marad a jó kis karbantartás, felfúratás, és hidd el, hogy szinte repeszteni fog, aztán még a kipufogó belselyét kicseded, és elvileg a gyára kb 1,5 LE helyett kb 3-3,5 LE lesz! ;) (Ajánlom a Babettás fórumokat, sok segítőkész ember van.)
2011. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
13%

Mi egyszer, valami k*rvaerős hígítót kevertünk be és azt öntöttük bele egy 207-esbe az utolsó útján. Ladával mértük le, hogy mennyit megy, én vezettem a kocsit, de gyorsulásba otthagyott, és ment 90-et(!!!!!) a Babetta.

Utána már szétszállt benne minden. A kipufogócsöve vörösen izzott :D

Teljesen kikoxolta az egészet, el is adtam 500 forintért.

Egy élmény volt vele menni. :D

2011. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
egyébként én az összes jappán robogót utálom semmi érzés csak "teljesítmény" ezt csak azért írom hogy ha valaki akar ajánlani v mi sz@rt már bocs a kifejezésért ezeknek még úgymond lelke van.. és a babetta az egy élet érzés és az is marad :)
2011. jan. 8. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!