Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel növelhetném babetta 210...

Mivel növelhetném babetta 210 esem teljesítményét?

Figyelt kérdés
ez itt a kérdés.
2011. jan. 8. 19:57
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
gratulálok még 1 babetta veszett kárba az önfeledt élvezkedésért :S :(
2011. jan. 8. 20:42
 12/40 anonim ***** válasza:

20.09 vagyok


Nekem még nemvolt babettám de megértem h nem akarod lecserélni mert én is nagyon szeretem a simom..vagyis már a tesómé XD nekem már nagyobb van...muszáj feljebb lépkedni a létrán.

2011. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Mi az egyik 207-es Babettát feltuningoltuk a hverokkal, utána nem sokat ment, mert elkopott, aztán megcsináltuk, hogy bírja a nitrót, és azóta egyszer lemértük, hogy 86-al repeszt, azóta beraktam garázsba, és ott díszeleg mint egy trófea... Ugye nem is rontjuk el nitróval nemde? (Ez azoknak szól, akik legyilkolják szegény Babit, ahelyett, hogy rendesen megcsinálnák...) És kérdező itt egy fórum, ahol sokan vannak.(Viszonylag.) [link]
2011. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
a fórumokról meg az a véleményem hogy bunkók társasága egyszer kérdeztem ott valamit és vártam a választ aztán jött 1 üzenet és az előző témát folytatta mondom nem baj hátha nem olvasta el az én üzimet aztán már tömegesen írtak a másik témáról mint ha nem is írtam volna semmit... és ez nagyon elszomorított úgyhogy nekem megvan a véleményem a fórumokról inkább gyakorikérdések mint az....
2011. jan. 8. 20:50
 15/40 anonim ***** válasza:
És bocs, hogy kétszer írok egymás után, de ahogy írtad: 'A Babetta egy érzés.' Ez így igaz, és ezt úgy mondom, hogy szerencsémre van egy 206-os Babettám, már szinte újszerű, csak nem mindig indul első rúgásra...(Fogkefével csiszatoltam végig a blokkot, majd az egész motort, aztán lefestékoldóztam, utána lefestettem, most gyönyörű!)
2011. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Mosat olvastam a véleményed, és azt velem is csinálták, de amint mondtam egy okosat, mindig figyelnek rám, de ha nem tudják a választ akkor is lesz@rnak, ez ellen nem tudsz mit tenni. :( (Amúgy merre laksz? Majd egyszer talán Babettázhatnánk együtt! :D ) Azért írtam, hogy majd egyszer, mert még nincs jogsim, és addig is csak szerelgetem a Babettát...
2011. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
gratulálok hozzá :) az egyik legszebb a 206 os modell én is vennék 1 et hobbiból de sajnos olyan kevés van már sőt mostanság nem is látok babettát semmilyen modellt és ez szomorú és 70 % ban az ilyenek tehetnek róla hogy föltölti v mi rohadt erős cuccal és vége és ez nagyon szomorú...
2011. jan. 8. 20:56
 18/40 anonim ***** válasza:

Az első vok! Tudom,hogy a tigrisben 207 van,de ha az elbírt egy akkora állatot mint a csoki akkor gondolom egy 2sebességes 210-et pláne nem kell tuningolni.

Egy fontos tudnivaló,amit én sem tudtam!

Nekem is kint van a garázsban egy teljes gyári halvány metálzöld 210-es már vagy egy éve.

Csak annyi a hibája,hogy nem veszi már fel a 2. fokozatot és az itteni helyi szerelők elmondása szerint csak úgy lehetne hosszú távon megoldani,ha át lenne alakítva 1sebességesre. Amit természetesen én sem szeretnék,ha már 210-es moci,ne csináljak már belőle 207-et.

Meg lehet javítani olyanra mint volt előtte,csak a magyar után gyártott silány minőségű alkatrészekkel ezt képtelenség hosszú távra eltervezni,mivel gyári nehézpofák már rég nincsenek sajnos. Mondom,egy full gyári 1991-es járgány,csak sajnálnám kényszerből elb@szni.

2011. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
jogsim az nekem sincs per pill mert elvesztette apám amúgy gyálon lakom ..
2011. jan. 8. 20:58
 20/40 anonim ***** válasza:

Kösz! :)


De mondjuk az nem is akkora baj, ha széthajtják, hanm amikor direkt szétütik stb, mert annak végképp nincs értelme...

2011. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!