Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel növelhetném babetta 210...

Mivel növelhetném babetta 210 esem teljesítményét?

Figyelt kérdés
ez itt a kérdés.
2011. jan. 8. 19:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Majd felveszlek. :) (Csak most raktam újra a gépet, és még nincs rajta msn.)
2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
rendben ömm még azt szeretném kérdezni hogy észrevettem hogy ha leveszem a kipufogó véget akkor jobban megy de több lett a fogyasztása normális ez? hogy a kipufogóvég ennyit dob rajta? és hogy a fogyasztás megnőtt kb fél literrel...
2011. jan. 8. 21:35
 33/40 anonim ***** válasza:

a japánokat lécci ne mondd le. ők gyártják a legmegbízhatóbb és legerősebb motorokat.

a robogókat én se csípem, főleg, ha valaki Rossit játtszik valami tuningolt 50essel. de munkába és üzletbe járásra megfelelnek. még egy kis tapasztalattágítás:

akik híresek a rossz minőségről, azok a kínaiak (bár van motorjuk, amiről inkább jó tapasztalataim vannak), és egyáltalán nem a japánok. képzeld el, hogy 4 év múlva megunod a 2 lóerőt, és lesz munkád. találnál egy japán Honda VTR-t jó áron, ami gyönyörűen néz ki, és ha meghúzod a gázt, akkorse száll el az a bizonyos "életérzés", nem csalódsz a teljesítményben sem. megvehetnéd. te letojnád, mert a Babeta az igazi életstílus? majd ha így jársz, domj meg egy maillel. köszi :)

2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
*dobj
2011. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Ez nálam is észrevehető volt, de jobban füstölt, és amikor még kicsit hideg volt folyt belőle az olaj, szóval ez szerintem nem baj.
2011. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

érdekes... nekem eggyáltalán nem füstöl jobban... nekem azon a kis lyukon jobban füstölt így jobban eloszlott a füst ... jah és így élvezhetőbb a hangja is hogy levettem

amikor fenn volt idegesítően magas volt a hangja :)

2011. jan. 8. 21:58
 37/40 anonim ***** válasza:
33%
úgy
2011. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
33%
okosan és ügyesen:) és félig meddig
2011. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
biztos bár az "úgy" al nem tudom mire célzol...
2011. jan. 8. 22:20
 40/40 anonim ***** válasza:

Úgy... Gratulálok, Legalább hozzá sem szólnál... paraszt.

Egyébként fel tudod reszelni a felömlőket, nekem +8km/h-t dobott rá. Simson karbival nem ment semerre, csak nagyon füstölt, hiába állítgattam. Kipufogót belezd ki teljesen, esetleg furathatod is, de óvatosan :P

2012. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!