Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményt tudtok mondani a...

Véleményt tudtok mondani a citroen bx -1600-ról, benzines 90-eskiadás, többre nem futja a pénzem egyelőre?

Figyelt kérdés
Jol néz ki rozsda nincs benne 140000-km-be van,mennyi lehet a fogyasztása,elado szerint átlag 8 liter.
2011. jan. 10. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresztapámnak 10 évig volt, soha nem volt semmi baja. Csak a fogyasztásra panaszkodott.
2011. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, megbízhatatlan. Egyszer egy osztálytársamnak volt, még középiskolában. Még a bankett alatt is a motortérben kellett görnyedni, öltönyben (csak én értettem hozzá valamennyire).
2011. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt 1.4 benzines. Emlékeim szerint olyan volt kb. mint egy szeszélyes öreg hölgy.

Sokszor ott hagyott az út szélén, mikor csapadékosabb idő volt, mert a páratartalomtól teljesen meghülyült az elektronikája.

Amúgy marha kényelmes, meg nagyon szerettem, azon tanultam meg vezetni, de nem tartom megbízható autónak.

Esetleg tudnám ajánlani, hogy vegyél ZX-et, az is citroen, de egy fokkal jobb, viszont abban nincs hidraulika. :)

Amúgy 90-es autóban a 140e km édeskevés, valószínűleg már többször annyi van benne. Én 2 év alatt mentem 26e km-t, pedig nem használom sokat az autót.

2011. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Franciát ne!

Egyébként is tuti tekert, dehát a magyar embernek erre van szüksége.

2011. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát akkor milyent lehet kevesebb pénzből és még kicsit jo is legyen,de csak kis fogyasztásut nem számit milyen.
2011. jan. 11. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!