Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy bajt csináltam, ha...

Nagy bajt csináltam, ha behúzott kézifékkel mentem kb.1 km-t?

Figyelt kérdés
Most biztos mindenki hülye szőkének néz..., úgy is érzem magam. 3 hete van jogsim, a férjem külföldön, elszaladtam a gyerekkel a közelben lakó rokonaimhoz. Furcsáltam, hogy nem gyorsul úgy a kocsi:o), de végig 40-es tábla van, így nem is mentem gyorsan. Amikor tolattam a parkolás miatt hallottam egy furcsa hangot és akkor vettem észre, hogy végig be volt húzva a kézifék. Megjegyzem, biztos nem tökéletes már, ha el tudtam így indulni. Ahogy kiszáltam furcsa égett szagot éreztem, de hazafelé nem volt gond. Szerintetek tönkre vágtam? Amúgy egy 96\'-os Suzuki...
2009. febr. 1. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg háromnegyedrészt vége annak a féknek. Vidd majd el szervizbe a kocsit, cseréltesd ki a kézifékben a betéteket. De inkább menjen veled hozzáértő is, nehogy becsapjanak, és megcsináltassanak még 30 másik dolgot is, amit nem kéne.
2009. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, hogy kibírta, erre akkor lehetne válaszolni, ha levennéd a hátsó fékdobokat és belenéznél. Ha megüvegesedett a betét, akkor egy csiszolópapír csodákra képes (a dobon is), ha lekopott, akkor cserélni kell.
2009. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :D


Nekünk is suzukink van, nekünk 7-8éves, és kb 4hónapja van jogsim, velem is előfordult ilyen, h nem vettem észre, és mentem egy ideig... Én nem is szóltam apának:D nem is vittük el szerelőhöz, nem tapasztalok vele semmi gondod amugy...


De szerintem a Te esetedben, valakivel, aki ért a kocsikhoz, elvihetnéd, vagy nézze meg ő, h van-e valami baja...

2009. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nem történt,de azér máskor figyelj!
2009. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!