Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az gáz, ha behúzott kézifékkel...

Az gáz, ha behúzott kézifékkel is tudom egyedül tolni az autót?

Figyelt kérdés
Szegény igen csak megviselt már, előfordult, hogy 300 métert mentem vele behúzva - igaz nem száguldottam, mert, csak kettesen volt a kocsi -, és gondoltam kipróbálom, mi a helyzet. Leparkoltam a kocsit, kiszálltam, és megtoltam. A kocsi pedig szépen gurult is. Igaz, amint abbahagytam, nem gurult tovább, de akkor is.
2011. szept. 25. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát ez gáz de nagyon ha jó a kézi féked akkor egyesbe sem birsz vele el indulni!! vidd el szerelőhöz!
2011. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Gáz, ráadásul életveszélyes, és nem mellesleg szabálytalan is...


Azonnal autószerelő, vagy ha nem futja rá, inkább ne használd, járj tömegközlekedéssel, bicajjal, stoppal vagy másképp, ahogy meg tudod oldani.

2011. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 25. 12:30
 4/23 mantis religiosa ***** válasza:
Mit reggeliztél?
2011. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12:32! Én tejbegrízt!! :) Hát te? :)
2011. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti hogy a kéziféked semmit nem ér! Csak dísznek jó. Vidd el szerelőhöz ott rendbe rakják. Én kézifékem is gyenge volt igaz eltudtam indulni de nagyon nehezen, aztán legközelebbi utam a szerelőhöz ment. Ha lejtőn akarsz parkolni akkor sebességbe rakd a kocsit és ne csak a kéziféket használd mert akkor elfog szabadulni :)
2011. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :)


Csak az a gond, hogy gondolom a fékalkatrészek nem olcsóak, meg a szerviz maga sem. Pedig ki akarnám cseréltetni. :S


Nem baj, lényeg, hogy a rendes fékek nagyon is jól fognak, azokat már párszor direkt és élesben is teszteltem! :D

2011. szept. 25. 12:40
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen nagyon gáz,,Én pécsi vagyok és olyan az utca,hogy nem csak a kézifék kell hanem egy blokk tégla is!:D

Na képzeld egyszer nem húztam be a kéziféket tégla sebességbe hagytam és szép lassan gurult le az autó,,szóval kell a kézifék!!!

2011. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szerencsére itt a környéken ilyen terep nincs. :)


Sík van mindenhol. Az udvarunk kicsit lejt, de, mikor behozom a kocsit, akkor mindig a (dísz) kézifék + sebesség + ék ('blokk', vagy tégla, vagy fa) kombináció van. De, 10°-os lejtőn nem is kellene ennyi intézkedés. :D

2011. szept. 25. 12:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Lejtő irányával ellentétes sebességbe hagyod, és tuti nem gurul el. 25 éve nem használom a kéziféket.
2011. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!