Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Betartottátok, hogy nem...

Betartottátok, hogy nem tankolunk 3 napig? Tudom, hogy nem sok értelme van és alapból halott ügy a dolog, de azért érdekelne, hogy van-e itt valaki aki betartja? Én igen

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Amúgy is csak egy héten egyszer tankolok és az meg nem mostanra esik.


Másrészt, nem fog senki kevesebbet menni a kocsijával. Aki betartja az esetleg elhalasztja a tankolást, de a pénz így is úgy is a benzinkúton köt ki, csak máskor.

2011. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp most jelentették be, hogy a gázolajat 6, a benzint 3 forinttal emelik és megemlítették, hogy erre jelenleg nem ad okot semmi. Csak nem így akarnak üzenni az illetékes elvtársak? Tudják, hogy emelés előtt sokan rohannak majd tankolni. Mindegy én tőtöm bele a jó etanolt. Ha az is drága lesz, akkor otthon főzök:) Ha már lehet.
2011. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja, de csak azért, mert így jött ki...
2011. jan. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismét új történelmi csúcs! Hurrá!

A jövő héten lesz újabb...és újabb...

és a mostanit már el is felejtettük.

2011. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nanáhogy! Hiszen van elég benzin a kocsimba, havonta max 2x tankolom, és egyik sem esik erre a dátumra.
2011. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!