Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon rossz választás egy...

Nagyon rossz választás egy cabrió autó egy ilyen időjárási viszonyokkal rendelkező országban?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a Volkswagen Beetles, főleg a cabrio változat, viszont nem tudom, hogyan válna be ilyen időben, mint ami az országunkra jellemző. Sok eső, és télen hó, meg hideg. Nagyon kellemetlen lenne? Maradjak inkább a jól bevált tetősnél? :)
2011. jan. 18. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Van olyan autó, hogy VW Beetles?????

Valószínűleg a Beetle és a Beatles közösen gyártotta!

2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használnád. Egyet meg kell jegyezni: lehet egy kabrió akármilyen korszerű, acéltetős, AIRSCARF-tól kezdve szélfogó hálón át minden franckarikával felszerelt darab, az akkor is csak hobbiautónak jó. Vagyis csak arra lehet használni, hogy néha mászkálj vele a saját kedvtelésedre. Hétköznapi használatra alkalmatlan: nem jó vele munkába járni, bevásárlást hazahozni, gyereket óvodába vinni. Vagyis ha csak egy autóra telik és azzal intéznéd a mindennapi ügyes-bajos dolgaidat, akkor hagyományos, zárt karosszériásat vegyél, kabriót pedig akkor, ha telik második autóra (és van is hová tenni) és szeretnél néha egy jót autózni a városban.
2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ismerősömnek 1-es golf kabriója nva (asszem 1-es)

nyáron nem használja mert ott a fijának az audi quattroja meg egy seat alahambar

de nyáron rengeteget megy! mennyiszer van 40 fok?! simán megéri! vagy olyat válassz hogy TOLÓTETŐ ami lényegében kinyitható tetőablak

vagy HARD TOP-os autót...

2011. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
*fiújának
2011. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

elsőnek: elírtam, egy t betűt akartam az s helyére, bocsi, én is tudom, h nem ez a kocsi neve :D

köszi a válaszokat

2011. jan. 18. 19:13
 6/22 anonim ***** válasza:

én kabriót nem vennék. Gyakorlatilag egy kabriót csak márciustól szeptemberig tudod használni, azaz tulajdonképpen fél évig. A kocsit mindig tárolni kell valahol, télen is, rossz időben. A kabrióknak nyáron valóban van egy nagy feelingje, amit nem nagyon ad meg másik autó. A kabriók gyengébbek, mert a tető nem meretív (hiszen nincsen).


Mondjuk én hajlamos vagyok a megfázásra (főleg a huzattól), de ez mindenkinél más...

Az egyik előző válaszoló jól mondta, akkor éri meg venni, ha van már másik autód, és ezt csak abszolút hobbi célra vennéd.

2011. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát álladnóra szeretném, szóval akkor maradok a VW Beetle normális kiszerelésénél :) Az is nagyon dögös. :)
2011. jan. 18. 19:14
 8/22 anonim ***** válasza:
Remélem a kérdező nő...:)Amúgy szerintem irreálisan drága autó és még a sima változat sem éri meg.
2011. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Cabriót vegyél! Hihetetlen feeling! Most vegyél, mert 50 évesen lehet, hogy már hiába! Természetesen ősszel és télen is jól lehet használni. ...és valóban pótolhatatlan élmény tavasszal, vagy nyáron repeszteni egy cabrióval! De hallgass magadra, ne másokra! Mit gondoltál legelőször? Valószínűleg az a jó! Az összes többi mások tapasztalata, vagy csak elképzelése. Tapasztald meg Te! ... és ha rosszul döntesz, hát akkor rosszul döntöttél! Semmi gáz nem történik!
2011. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Hát azért történik, kidobtam egy csomó pénzt, hogy egy cabriót vegyek... Nem tudom, állandóra szeretném suliba járáshoz télen-nyáron. Nyáron biztos szuperjó, na de a többi évszakkal mi van?!

Igen, nő vagyok, jövőre teszem le a hajtásit, utána megkapom a nagybátyám régebbi autóját a gyakorláshoz. És csak nézelődök h addigra (szerintem 2-3 év), milyen autótt nézzek magamnak. Igen, én is láttam, h drága, de olyan szééép :) No, de addig sok víz legolyik a Dunán. :)

2011. jan. 19. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!