Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam most egy honda dio-t a...

Láttam most egy honda dio-t a neten nem rossz árban, de ahogy most utánaolvasgatok, lehet hogy nem jó választás lenne? Tényleg sokat eszik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a honda dionál van egy csomó jobb robogó. Én azt vezettem tanulóként, de szerintem egy rakás sz*r.

L/18

2010. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is az első robogómat nézegetem hogy mi legyen,de akkor várok még hogy több pénzem összejöjjön,és akkor veszek egy jobbat.
2010. jún. 2. 03:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagytestű sportrobogóra gyűjts, kényelmesebb és erősebb.
2010. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem tetszik?

[link]

2010. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dio-k és a Jog-ok megölhetetlenek. De egy sportrobi sokkal jobb. Olcsóbbak közt mala f12, kocka lámpás SR... Ilyesmik. De ha megelégszel a kistestű adottságaival, jó választás. De akkor már inkább Jog-ot vegyél. Jobb választás, több az alkatrész.
2010. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok,nem mernék nagytestűre ülni egyből,elsőnek elég a kicsi is szerintem,mert nem igazán tudok motorozni.Félek is egy kicsit,nehogy rögtön az első fának menjek:)A malaguti mindenképp tetszik,ami be lett linkelve az nem igazán:)Ha összejön 100-150ezer Ft,akkor abból már tudnék egy normálisabbat venni ahogy nézegettem őket.
2010. jún. 2. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak bátorság kell. Én is csaj vagyok és 13 évesen kezdtem motorozni, mégis azt mondtam h az istennek sem kellene nekem robogó, mert abba nincs élvezet. Ezért vettem inkább egy váltósat. 130-at is megy teljesen jó. Legyél kicsit bátrabb! Az enyém ilyen: [link]


L/18 (az első voltam)

2010. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az kemény...:)Meg is bírod tartani ezt a motort?:)Erre már nem mernék felülni.De ehhez az is hozzá tesz,hogy egyszer valaki mögé felültem,és úgy begyorsult hirtelen,hogy majdnem kiugrott a szívem,azóta nem merek felülni nagyobb motorra.
2010. jún. 2. 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:
yamaha aeroxot nagyon dícsérik és sztem jól is néz ki :) főleg a tuningoltak :P
2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nehéz megtartani, csak a lábam épp hogy leér róla xD. 162 cm vagyok. Szerintem pont az az élvezet benne mikor majd kiugrik a szíved. Apumnak 1250-es banditja van, imádom mikor begyorsul. De ha félsz akkor lehet nem kell erőltetni a motorozást. Nekem ez a szenvedély kb. 3 éves koromra vezethető vissza. 14 évesen kaptam ezt a mocit és most akarok tőle megválni.
2010. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!