Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Generic Trigger 50 SM...

A Generic Trigger 50 SM motorokat miért Aprilia Generic Trigger 50 néven teszik fel a motorok közé? Azért mert AM6-os blokk van benne vagy miért?

Figyelt kérdés
Ha jól tom a Generic egy külön cég (nem értek annyira a motorokhoz) de akkor miért Aprilia ként teszik fel (nem mindegyiket de a legtöbbet igen) hiszen ezeket nem az Aprilia gyártja.De ezek Genericek milyen motorok főleg az SM-ek érdekelnek.Mennyire megbízhatóak? Hogy igazából ezek nem a kínai motorok szintje?Vagy igen? Boccs a sok kérdésért de most szeretnék majd motort venni és igazából nem tudom hogy megéri-e megvenni ezeket mert nincs sok pénzem motorra és a genericek nem tűnnek olyan borzasztóan drágának. A válaszokat előre is köszönöm :)
2011. jan. 22. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
megtévesztésből:) ha a blokkja jó is a felhasznált anyagok a vázban és idomokban silányak
2011. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 22. 20:09
 3/14 A kérdező kommentje:
na más nem ír? :D minden véleményt meghallgatok
2011. jan. 22. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
vélemény. köszi, hogy meghallgattál :)
2011. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
-.-
2011. jan. 30. 11:11
 6/14 zetyere válasza:
A Generic-et Taiwanon gyártják.Még nem egy elterjedt márka.A megbízhatóságát sem tudjuk.Más részt szinte teljesen lemásolt Minarelli AM6-os blokk.Egy két apróságban eltérő de a fő alkatrészek ugyanazok.A Generiket európában gyártyák Austriában.Ahozt képest hogy szinte Kínai nagyon mennek és erősebbek,nagyobbak mint az Aprilia Sx.
2011. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most válaszolok! Tehát azt mondod hogy van genericek meg generikek? Melyiket érdemes megvenni?
2011. márc. 21. 18:22
 8/14 Tolmaten ***** válasza:
Azért írják Apriliának mert mint említetted elég új márka a piacon és pl. a képesmotor.hu-n többen megtalálják az Apriliánál mint az egyéb rublikában. Ez olyan mint hogy a használtautó.hun nincs Motorhispania ,ott ezt teszik az Apriliához. Egyébként most én is egy ilyenen gondolkodok és eddig akiknek volt jókat mondtak róla, viszonylag gyors csak más áttételt kell rátenni. Itt olvashatsz róla tesztet ;) [link]
2011. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ezeket a teszteket én is olvasgattam, de engem végül az tántorított el, hogy nem ismerem a márkát, illetve nem ismert a márka és ezért nem ismerem a megbízhatóságát, oké ezekben a tesztekben az írják, hogy megbízható, de senki nem ír az alkatrészek utánpótlásáról, vagy az idomokról azokról sem tudok semmit, hogyha pl. mondjuk valamelyiket le kellene cserélni honnan tudok Generic Trigger-re idomot szerezni és egyéb ilyen dolgok. Igazából én nem merek belevágni egy ilyen vásárlásába.

2011. dec. 25. 11:40
 10/14 Tolmaten ***** válasza:
Végül én sem ilyet vettem, hanem egy husqvarnát :) szerintem ez jobban megéri az árát:D
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!