Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Generic Trigger 50 SM...

A Generic Trigger 50 SM motorokat miért Aprilia Generic Trigger 50 néven teszik fel a motorok közé? Azért mert AM6-os blokk van benne vagy miért?

Figyelt kérdés
Ha jól tom a Generic egy külön cég (nem értek annyira a motorokhoz) de akkor miért Aprilia ként teszik fel (nem mindegyiket de a legtöbbet igen) hiszen ezeket nem az Aprilia gyártja.De ezek Genericek milyen motorok főleg az SM-ek érdekelnek.Mennyire megbízhatóak? Hogy igazából ezek nem a kínai motorok szintje?Vagy igen? Boccs a sok kérdésért de most szeretnék majd motort venni és igazából nem tudom hogy megéri-e megvenni ezeket mert nincs sok pénzem motorra és a genericek nem tűnnek olyan borzasztóan drágának. A válaszokat előre is köszönöm :)
2011. jan. 22. 20:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Azért mert az Aprilia gyártotta a Genericet.
2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem éppen az aprilia gyártotta, csupán annyi a helyzet, hogy az aprilia-kba minarelli am6os blokk van, a generic-be meg Am6 UTÁNZAT!. végülis minarelli am6 az is, csak kínai kiadás.:) És az aprilianak a nyomába se érhet.
2013. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hello

A Generic-et az aprilia gyártja.

2013. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem generic trigger sm 50 em van és bár a karbit cserélni kellett mert egy retek volt gyárilag a motor többi része nekem bevált, nem törik mint a ropi egyszer bele mentem az árok mert gyorsan mentem és nem tudtam bevenni a kanyart azon kívül hogy egy helyen lett egy kis repedés az idomok jól bírták a kormány sem görbült, az index kapcsoló egy kicsit fura de egyépként meg kényelmesen kezelhető és 50km en sem szokott fájni a seggem pihenés nélkül, a blokkja igen szinte teljesen minarelli am6 (ha jól tudom de ebben nem vagyok biztos az osztrákok megvették a jogot a minarelli am6 os blokk gyártásához szóval nem koppintás de ahogy mondtam ezek nem biztos dolgok csak valószínű) szóval alkatrészeket bőven lehet kapni a blokkhoz és viszonylag erős,
2018. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!