Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak 2 személyest...

Első kocsinak 2 személyest bevállalnátok?

Figyelt kérdés
vagy inkább csak második kocsinak használnátok???
2011. jan. 23. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ha fogyasztást nézve, illetve városban ingázásra kéne akkor inkább egy 3 ajtós kocsi plusz egy robogó.
2011. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak második kocsinak de ha városban élnék és sose mennék másfele akkor elsőnek használnám feltéve ha egy smartra gondolsz vagy hasonlóra és nem egy sokatfogyasztó két üléses sport kocsira
2011. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ez sajna fogyaszt olyan 8-9 körül... mert sportautó. de városon kivül használnám ... suliba pestre járok de nem a belváros szinte kivül van utána meg ki onnan szóval pesten ritkán mennék vele...
2011. jan. 23. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor csakis második autónak.

Milyen sportkocsi?

2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha sportkocsi akkor a későbbiekben nem hiszem hogy el fogod tudni adni, mert hiába ha jól karban van tartva attól még a motor és a futott km is számít, de csak ha nem hosszabb távban gondolkodsz vele.

Nekem 5ajtós van: első autó-"tanuló" autó már 3éve és nem bántam meg..

Egy sportkocsiba tudnál pakolni ha arról lenne szó???

2011. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy honda crx del sol –ról lenne szó. A pakolás szempontjából nem lenne gond mert ha arról van szó a családi autót használjuk pakolásra.. személy szállítás se lenne probléma mert barátnőm és én kész senki más . mindek oldja meg ahogy akarja mert már volt ilyenekből sok problémám. Vác pest között használnám inkább… max mogyoród fele mennék néha vele. Dieselbe nem gondolkodok mert a turbót tuti kinyírnám a sok leállítás indítás miatt. Meg annyira kevés távot megyek hogy mire bemelegszik addigra leállítom szóval ezért nem akarok.
2011. jan. 23. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mert nem fogyaszt kevesebbet és nem is olcsóbb. Nekem fontos a hely, hogy ha el akarok menni valahova pár haverommal akkor ne kelljen kölcsönkérni apám kocsiját.

Az első autóm biztos hogy 5 személyes lesz.

2011. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó kis gép :P
2011. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Arra kíváncsi lennék, hogy honnan következtettél arra, hogyha sokszor leállítod az autót kinyírod a turbot... :D

hát ha sportoskodni akarsz akkor tényleg ne dízelt vegyél, de szerintem ne is ilyet:P Ritka, meg különleges autó de szerintem nem szép. És drága. Mellesleg mivel ritka, biztos ritka hozzá az alkatrész is...

Szerintem nézz még körül más márkáknál is... Pl ennyi pénzért nagyonjó állapotó astra gsi-t kapsz, vagy egy gyönyörű bmw-t, Sőtt Váctól 20 km-re tudok egy corolla 1.6 gti-t, 1 db van rajta kívül a hirdetésekben, igaz nem 12-13 éves, de töredékéért árulja...

De ha ezt veszed legalább többet fogok látni ebből ezena szakaszon :)

2011. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!