Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora bírságot kaphatok ha...

Mekkora bírságot kaphatok ha egy 350-es jawa-t jogsi, lejárt műszaki, lejárt biztosítás, és rendszám nélkül vezettem? Egyszóval semmi sem volt a motoron.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

jogsi hiánya: 300e Ft + 2-5 év eltiltás

biztosítás hiánya: 30e Ft

műszaki: 30e Ft

rendszám: nem tudom pontosan


Jó tanulópénz lesz...

2011. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagy az isten állatkertje!

Arra nem gondolsz ha belemész egy több milkás járműbe miből fizeted ki?

Nekem amikor nem volt még jogsim de már fiatalon 100Le feleti gépem volt mindenem megvolt jogsi kivételével és ügyeltem a ruhára is meg a motor üzembiztos állapotára!

Kb. 2001-2002ben egyszer úgy alakul nem láttam értelmét meglógni a rendőr elöl és akkor kaptam 50e -t!Csak jogsi miatt és még mondta is,hogy látja minden patent csak nem vagyok 21 és nincs jogsim.


Nem lepődnék meg ha fél milkát is rád vernének!

2011. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazatok van én is tudom mekkora szarban vagyok.a motort pont eladni vittem. soha nem volt semmilyen büntetésem. ez az első büntetésem. a nagymotorokat csak saját célokra használtam azaz futóval kivittem közúton kívüli területekre és ott motoroztam. nem vagyok egy törvényszegő ember. a rendőrt aki megbüntetett megkérdeztem és azt mondta hogy az okmányirodába döntenek rólam. nem 100% a pénzbírság mert még nem volt semmiféle törvényszegésem. ezért lehet hogy kapok egy-két éves eltiltást és egy felszólítást. csak azért kérdeztem rá mert nem vagyok éppen olyan anyagi helyzetbe hogy ilyen súlyos összeget kifizessek. az tény hogy vehettem volna sokkal komolyabban a dolgot..... de hát későbánat.
2011. jan. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!