Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsis kérdés, kérlek seg...

Jogsis kérdés, kérlek seg ítse tek! (? )

Figyelt kérdés

Most sikerült a vizsgám forgalomból. Az oktatóm egy meghatalmazást töltetett ki velem. Azt mondta, hogy olyan 5 nap után menjek be az autósiskolába, és kérjem ki. Azzal bemehetek majd a hivatalba, megcsináltatni a jogosítványt.

Na most az a kérdésem, hogy milyen papír lehetett az, amit ki kellett töltenem? Tehát ha bemegyek érte az iskolába, mit kérjek?

Tényleg bocsi, hogy ilyen hülyeséget kérdezek, nekem ezt tudni kéne, de annyira örültem és fel voltam dobva, hogy amikor ezt mondta, teljesen kiment a fejemből...:(


2011. jan. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Passz... Nekem ilyen nem volt, pedig fél éve tettem le a jogsit.

Ott helyben kaptál valamilyen papírt?

2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nah szóval, a vizsgakártyára gondoltam. Az nálad van?
2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam olyan volt hogy kaptam egy kérvényező lapot, amit a megyei NKH kirendeltséghez (Nemzeti Közlekedésügyi Hatóság) kellett küldenem postán.

1 hét múlva megérkezett a vizsgaigazolás a sikeres vizsgáról.

Ezzel bementem okmányirodába, lefényképeztek, befizettem a 4e Ft illetéket, és azt mondták 1-2 hét míg megjön a jogsim.

Csütörtökön sikerült a vizsga, még aznap elküldtem a papírt az NKH-nak, következő hét szerdán megérkezett a vizsgaigazolás, pénteken megigényeltem a jogosítványt és rákövetkező hét csütörtökön meg is érkezett.

Decemberbe volt mind ez, nem hiszem hogy változott volna valami is.

17/F

2011. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta, de azért köszi a választ!!!:) Egyébként igazolás volt, amit be kell majd vinnem az okmányirodába, aztán várnom kell két hetet, majd megjön a jogsi, ha minden igaz.:)
2011. jan. 28. 17:22
 5/5 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2011. jan. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!