Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 ajtós Opel Corsáról vélemény...

3 ajtós Opel Corsáról vélemények? Olyan értelemben érdekelne, ha van gyereked akit ki-be kell pakolászni hátulról. Mennyire kellemetlen és nehéz?

Figyelt kérdés
Azért fontos a kérdésem, mert most vennék autót. Két lehetőség: Fiat Puntó 5 ajtós vagy Opel corsa 3 ajtós. Különbség: a Corsa kb. 70000ft-tal kevesebbre jönne ki a végére, ami most nekünk nem kevés pénz.
2011. jan. 28. 11:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Basszus, ezt meg ne vedd. Hányadék az utastér, csupa rozsda a motortér, arról nem is beszélve, hogy össze is törték már legalább egyszer.
2011. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Kicsit rosszul látod a dolgokat.

Szerinted egy tizen huszon éves autót úgy fognak eladni hogy minden szuper rajta? Persze hogy nem... egy ilyen korú autóra már szépen lehet költeni. Ha nem is egyből, de várható hogy pár dolgot meg kell majd hogy csináltass rajta.


Szerintem ha ilyen dolgokkal nem vagy tisztában akkor ne vegyél autót! Pláne ha így karcra pontosan kiszámoltad hogy ennyit tudsz rászánni.

2011. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

[link]

Ő lenne a Corsa lehetőség.

Szerintetek?

Amúgy nagyon köszi mindenkinek a gyors válaszokat, teljesen meg vagyok torpanva, hogy mi legyen.

Honnan tudod, hogy volt törve?

2011. jan. 28. 11:59
 14/26 anonim ***** válasza:

És ez?

[link]

2011. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Rendi vagy köszi. Igen, már néztem többször is. Szakértő szerint törve volt és nem illeszkedik rendesen a csomagtartó ezért rozsdás is. Amúgy nekem tényleg tetszik, de lebeszéltek róla.
2011. jan. 28. 12:35
 16/26 anonim ***** válasza:

Akkor nézz körül szerintem Ford Fiesta irányba:


[link]

2011. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Így ránézésre nem lehet megálapítani kívülről minden kocsi jól néz ki az 1.2ben cseréltek gyujtáselosztót de vajon miért a 148000 km nem indokolná biztos hogy több van benne mototrtérből látszik hogy nem is törődtek vele reménykedj hogy az olajat legalább időben cserélték mindenesetre ez a 8 szelepes motor volt a kadettekben is elég megbízható
2011. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
3 ajtós kocsi alapból borzasztó választás, nemhogy akkor, ha már gyereket is ki-be kell pakolászni. Ha nincs keret akkor inkább várj, a 3 ajtós kocsik csak szenvedések. Várj egy pár hónapot hátha lesz több pénz vagy tesznek fel valami olcsó 5 ajtóst! Nekem ez a véleményem.
2011. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Vehetel még egy daewoo nexiát 300e ft ért jó állapotut kapol klímával olcsók hozzá az alkatrészek motorja is megbizható a 8v mindenképp nagy is, városi közlekedésre mindenesetre nem jó
2011. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A hátsó ajtó illesztése a Puntónál nevetséges.

A sötétzöld Corsa pedig kábé 250-300 ezret futott, szintén nem valami jó. Itt lehet, hogy még 200 000 forintnál is többet kell rákölteni.

A szürkéskék egész jó, bár abban is van bő 220 ezer km. Ráadásul rozsdásodik...

Tudom, kicsit drága, de ez egész jó szerintem:

[link]

Bár a kétliteres motor asszem túlzás. Viszont van benne klíma, és 485 literes csomagtér!

2011. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!