Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbizható autó a Daewoo...

Megbizható autó a Daewoo nexia 8v?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
megbízható, csak nagyon nehezen fogsz tőle megszabadulni, ha eladásra kerül a sor.
2011. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első kocsinak gondoltam úgy hallotam hogy az összes opel alkatrész jó bele.

Miért nehéz tőle megszabadulni?

2011. jan. 30. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:

mert a kutyának sem kell.

egyébként opel, tehát rossz nem lehet

2011. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekünk dévó lajosunk van. eddig nem volt vele komolyabb gond, 12 éves, megjártuk már vele Prágát is, meg fél Magyarországot.

ott még soha nem hagyott sehol, ami baja volt, az mind a mi hülyeségünk miatt történt.

3 kilóért vettük, tök kényelmes, amit tud, az nekünk pont elég.

ha első autónak lesz, akkor pont jó, kihajtod még belőle amit tudsz, aztán max eladod bontóba, vagy valami jelképes összegért az egyik rokonnak szintén első kocsinak.

ha összetöröd, legalább nem fáj érte úgy a szíved, mintha egy full új verdát tennél taccsra.

mennyiért kínálják amúgy? és mennyi idős?

2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó autó a Nexia, csak a rozsdásodással vigyázz, ha olyat veszel, de relatív olcsó autó, megbízható, és az alkatrészek is könnyen beszerezhetők, az áruk suzuki szint.
2011. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben f astrát vennék.Abba is jó minden opel alkatrész:DNekem az a tapasztalatom,hogy a nexia elég költséges,ha elromlik.Egy autókereskedő nekem azt mondta a nexiára,hogy ő bizony nem javítaná meg,bármi baja is van,hanem inkább venne egy másikat.Állítólag Ausztriában már szarért-húgyért meg lehet venni.
2011. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a suzuki alkatrész jóval drágább,mint az opel.
2011. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fordítva. az opel alkatrész drágább, mint a suzuki.
2011. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Te mondod.Lehet,hogy én nem jártam utána rendesen,de én tényleg azt tapasztalom,hogy nem így van.Én opel tulaj vagyok,van néhány suzukis ismerősöm.Néha azért égnek állt a hajam...
2011. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!