Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne ideális?

Milyen autó lenne ideális?

Figyelt kérdés

Tőlem kb 1KM-re van rallypálya, olyan versenyek szoktak ott lenni ahol indul a palik is. Szóval országos :D Szeretnék énis menni a páláyn .(persze nem amikor épp verseny van)

Amiket néztem:

Subaru/Suzuki Justy/Swift 4×4

VW Scirocco GT/GTI (régi)

Melyik lenne jó vagy milyet ajánlatok? Stabil legyen mert nem 20-al mennék meg nem is 80-al. Csak úgy kb 40-50-el hogy élvezetes is legyen azért.

Milyen meghajtású lenne jó? Első hátsó vagy össz?


2011. jan. 30. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és első autó is lenne egyben és fiú vagyok :D
2011. jan. 30. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen felfogással maradj a PC játékoknál.40-50es sebességben semmi extra nincs,nemhogy élvezet.A faterod kocsija is ki fogja azt bírni.

Ha versenyezni/csapatni akarsz,akkor bukócső,versenyülés,versenyöv,bukósisak az első.Ez az alap,erre lehet építkezni.

Erre a célra a legideálisabb egy Lada.A mai napig az egyik legjobb versenyautó,még profi viszonylatban is.Olcsó,egyszerű,strapabíró,erős és gyors.

Nyilván a legjobb úttartással egy összkerékhajtású autó fog bírni,de ez drága technika egy hobbiautónak.

A hátulkaparós autók jobban irányíthatóak ugyan,mert két kormány van rajtuk (kormánymű és a hátsó hajtás),de egy kezdő számára ez veszélyes játék.Az első kerekes autók nehezebben irányíthatók ilyen körülmények között,de egy kezdő számára még is ez a biztonságosabb.

2011. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először válassz egy elsőkerekes kismotoros verdát.Meg nagyon óvatosan közlekedj.Nem mindegy,hogy vezetni akarsz tanulni vagy őrültködni.És hidd el nekem,hogy idővel nemhogy 90-nel se mennél,hanem az lenne az alsó határ.Csak óvatosan!
2011. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kössz.

akkor érdemesebb valami ilyen célra átalakítottat venni?

2011. jan. 30. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Előbb érts hozzá,aztán kezdd el!Kijárhatnál versenyekre,hallgatnád az okosságot.Megmondom őszíntén 13 éves koromban én minden este azzal álmodtam,hogy 300-zal száguldok és nincs kanyar,ami kifogna rajtam.Így tíz év meg néhány tízezer km vezetési tapasztalattal azt mondom,hogy fogalmam sem volt,mi fán terem a vezetési tudás.És ne gondold rólam,hogy egy félős,visszafogott vezető vagyok.Elég aggresszíven is szoktam vezetni.Nagyon jó dolog,de olyankor mindig ott van a baj is.
2011. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél valamit külön a pályára - mondjuk egy szöcskét, de azt akár építhetsz is - és valamit a közútra aminek értelemszerűen nem taposod ki a belét. Egy olcsó csapatós, de rendes bukócsővel felszerelt autó kíváló terepre, bajod nem nagyon eshet és még élvezetesebb is mint egy közúti autóval menni off-road terepen. Papír az ugyan nincs az ilyen terep-gokartokra, de ha csak 1 km-re van a pálya, akkor suttyonban ki lehet odáig gurulni, ha a rendőrök nem járnak arrafele.
2011. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!