Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik dísztárcsát használtok,...

Akik dísztárcsát használtok, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy leesik nagyobb zökkenőnél, vagy ellopják....stb.
2011. febr. 1. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Leesik? Ellopják? Biztos, nekem gyári van, akkor tudják egybe elvinni, ha leszerelik a kereket, mert a kerékcsavarokkal van hozzáfogatva a kerékhez. De én még olyanról nem hallottam, hogy ellopják. Olyan viszont előfordulhat, hogy leesik.
2011. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát csak a gyárit szabad venni? Opelról van szó pl. Úgy hallottam, hogy a dísztárcsát csak fel kell pattintani és kész. Mégsem? Vagy van ilyen is meg olyan is?
2011. febr. 1. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Az eredeti már leesett a kerékről és 600.-/db áron vettem az osiba, tökéletes. Ha félsz, hogy lelopják, kötözd oda gyorskötözővel, de aki dísztárcsára szakosodott az úgyis leveszi.
2011. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem félek, de nemrég itt feltettem egy kérdést, amire olyan válaszok érkeztek, hogy lelopják és leesik, inkább vegyek alufelnit!!
2011. febr. 1. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Az 4 db ösanos dísztárcsa 2400.-, Az alufelni meg 100.000.- . Te pénzed!!!
2011. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok alufelnit.
2011. febr. 1. 20:17
 7/17 anonim ***** válasza:

A madaras és egyéb bevásárló-központokban árult dísztányéroknak a minősége meg sem közelíti a gyáriét.

A műanyag összetétele az,amiben különbözik a kettő.

Ebből eredően a tartósságuk,ellenálló képességük sem azonos. A gyári csak "úgy" nem tud lerepülni a felniről,kivéve ha xarul rakták fel.

Egy-két színtelen kötegelővel már ha a mintája engedi tényleg nem árt a biztonság kedvéért pluszban rögzíteni,viszont ahogyan mondták előttem még így is ellophatja aki akarja.

2011. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Viszont inkább a 2400 forintos 4 db tárcsa vesszen, mint 2400-at kifizessek a gyári tárcsa darabjáért. Egyébként 2 éve van fent az osis tárcsa és semmi baja azon kívül, hogy megpatkáztam a bal elsőt és megrogyott kicsit.
2011. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem alufelnim van, sokkal jobb, drága, de ezerszer jobban néz ki, mint a szar lemezfelni a dísztárcsákkal, jó zorkó, se nem eshet le, se nem lopják le, ha meg nekimegyek padkának, vagy ilyesmi, akkor fogom megcsináltatom a francba, soha az életbe nem kéne lemezfelni.
2011. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nálunk nem a sznobság, hanem a minimális esztétikum számított. vettünk a teszkóban 4db 1000ftosat, aztán ha leesik ott egye meg a fene :D

nem évi 1x 4 rongyba fogunk tönkremenni. pláne hogy ezt még a legcsóróbb cigány se lopja le, mer vacak műanyag, a funkcióján kívül másra nem alkalmas.

2011. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!