Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély tanfolyamnál...

Elsősegély tanfolyamnál mennyi az alsó korhatár?

Figyelt kérdés
16.éves leszek jogosítványomat még nem kezdtem meg,nincs jelentkezésem semmilyen autósiskolához.Most szeretném letenni az elsősegélyt.Meg lehet csinálni csak úgy?
2011. febr. 1. 21:50
 1/7 anonim válasza:
8%
Először midnenképpen a kresszt kell letenni azt meg csak 16 és háromnegyed éves kortól lehet kezdeni....én pont tegnap mentem volna beíratkozni és csak következő hónapba indulhatok mer akkor fogom tölteni a háromnegyedet XDD ugyhogy arra még kicsit várnod kell
2011. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nah szép.xD Amúgy köszi:D
2011. febr. 1. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugytudom az elsősegélynél nincs korhatár mer segédmotorra kb 15 éves kortól adnak jogsit
2011. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első hülyeséget írt, akármikor leteheted, én spec azt csináltam emg elsőnek, aztán a kresz stb stb.. tehát ne hallgass az elsőre.
2011. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az elsősegélyt bármikor megcsinálhatod, nálunk annak idején még általános 6-7-8. osztályban is megcsinálták páran. Az elsősegély tanfolyamot miért kéne korhatárhoz kötni? Pont hogy inkább az lenne a lényeg, hogy mindenki már 10 éves korában megtanulja az alapokat és aztán évente frissítse. Ha jól tudom mintha németben ez így lenne...
2011. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Akkor szedek össze kis munkával pénzt és megcsinálom!:)
2011. febr. 3. 22:13
 7/7 Munkavedelem ***** válasza:

Bármikor letehető, nincs kreszvizsgához kötve.

14 évesen már motorozhatsz, és ehhez is kell az eü.vizsga.

2022. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!