Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros kérdés, nem segÍtség!...

Motoros kérdés, nem segÍtség! [? ]

Figyelt kérdés
Ha van motorod vagy akarsz akkor hogy képzeled el a jövőd vele vagy Írd le az élményeidet ha van pld: van motorom reggel megfogom a táskám és meek schoolba vagy crossal mindég a pályán nyomom.De ne olyat hogy ráülök és elmegyek benzinkútig tankolni,vagy akinek van annak már mondtam.
2011. febr. 3. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Van MOTOROM. Úgy képzelem el a jövőm vele hogy idén eladom és veszek valami nagyobbat. Élményeim: 1x gáton rongyoltam 100al, olyan jó minőségű az út :D
2011. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy Babetta 206-osom, tervek szerint elmegy dísznek, mert ritka, és veszek egy Simsont... Annak idején még 62-vel repesztettem légszűrő, kipu vég nélkül..
2011. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van egy MZ ETZ 125-ös motorom. Fel lesz újítva tavaszra és akkor még jópár évet le fog húzni az utakon.

Semmiféleképpen nem fogom eladni. :)

2011. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:04


Apámnak is ez a terve a sajátjával... :P

2011. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 BMW 1200 GS ADVENTURE motorom világot járok vele voltam már Afrikába Amerikába..Szinte már mindenhol ahova motros túrát szerveztek.
2011. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még Írjatok. Nekem lesz aprilia rs 50 nos csak úgy kérdem :D
2011. febr. 4. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 motorom is.

Egy 125-ös 2T sportmotor és egy nagy robogóm ami 125 ccm és 4T. Aprilia Leonardó névvel. Szóval márkatársak vagyunk :)(L)

Úgy képzelem el a jövőm , hogy a Leó-t használom mivel kényelmesebb , nyomatékosabb , és sokkal kevesebbet eszik. Nyáron azzal fogok menni suliba , haverokhoz ide-oda moziba mert erre nem kell várni mint a buszra és mindig van hely :)

2011. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
PONTOSAN ERRE gondoltam! :D Van msned Xfiréd Ad Meg :D xd
2011. febr. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!