Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus RX 450h. Vélemények az...

Lexus RX 450h. Vélemények az autóról?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat várok!
2011. febr. 7. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya...
2011. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
csúnya és nagyképű pénzes autó
2011. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

megbízhatóságból:5

kinézetre:5

Egy jó tanács! sose írd a kérdéshez, hogy értelmes válaszokat várok. Mert még azért is az ellenkezőjét írják.

2011. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Király autó! Egyáltalán nem ronda, szebb mint a soke retkes X5-ös. A HIBRID hajtása kiválló, hihetetlenül megbízható, kényelmes luxus AUTÓ. Az AUTÓ kifejezést nem használnám egy Q7-esere, ML mercedesre, X5-ösre. Ez a pénzes autó? Mért a fekete 150magas cigó hogy néz ki a bmw-ben?

Ilyen kategóriában lenne pénzem, egyértelműen ezt venném. Lexus-nál LUXUSABB autó nincs. (rolls az rolls, talán az :)) Sok autós műsorban is mondják, hogy sokkal kényelmesebb, felszereltebb, megbízhatóbb. Ez mind igaz.

www.nepitelet.hu

[link]

2011. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Lexus-nál LUXUSABB autó nincs. (rolls az rolls, talán az :)) "


Hmmm hmmm. Íme két mondat ami szépen üti is egymást!



Az a helyzet, hogy a szépség igencsak szubjektív. Nekem nem tetszik, és soha nem vennék. Még akkor sem ha arra volna pénzem. Én is zenghetnék ódákat pl a Maseratikról. Mondhatnám, hogy luxusabb autó nincs. Mondhatnám, hogy exluzívabb autó nincs, mondhatnám, hogy megbízhatóbb nincs. Az a helyzet hogy van ami igaz ezekből, és van ami nem.


Én a legelső hozzászólásommal csak szerettem, volna jelezni, hogy mennyire értelmetlen egy ilyen kérdés...


Tudod kinek a pap kinek a papné, kinek a paplan. De az is nagy igazság hogy mindenki a saját lovát dicséri. Komolyan nem is értem mit vár a kérdező, amikor ilyen "remek" vitaszító kérdést feltesz. No mindegy ez legyen az ő gondja. Nekem akkor sem tetszik továbbra sem a lexus, maradok a Maseratinál...


maci

2011. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdéssel nincs semmi baj, nem arra lettem volna kíváncsi, hogy szép vagy nem szép. Hidd el azt én is el tudom dönteni. Az érdekelt volna, hogy valaki találkozott-e már vele testközelben. Esetleg vezette már. Stb.
2011. febr. 8. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:

lexusforum

esetleg ha van népítélet írj azoknak e-mailt

2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Félre ne érts! Nekem sem elsősorban a kérdéssel volt bajom. De parázs vitákat szít egy-egy ilyen kérdés, amiben az átlagválaszoló csak azt látja meg amit ő akar. Elég ha visszanézel néhány hasonló kérdést (Pl tipikusan ilyen kérdés a "Bömös vagy merci ?"). Ha a vezetési élmény érdekel, vagy a szervíztapasztalat inkább konkrétan arra kérdezz rá máskor.


Amúgy javasolták a népítéleteket. Érdemes azokat végigolvasni, avagy "lexusos" fórumot keresni. Feltételezem van a típus tulajdonosainak ilyen fóruma.


maci

2011. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közben meg is kerestem neked:


[link]


maci

2011. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!