Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ti kapnátok ajándékba vagy...

Ha ti kapnátok ajándékba vagy jelképes összegért valamilyen régi rossz állapotban lévő autót (pl Lada, Wartburg, Trabant) csak úgy hobbiból megcsinálnátok?

Figyelt kérdés
csak úgy kíváncsiságból kérdezem, tudom városban nem a legideálisabb dolog, de én vidéki vagyok, a falu szélén lakom és a határban tudnák vele csapatni
2011. febr. 7. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

páromnak van trabija


fel van "tuningolva":D


kb 1 kilométerről hallani ha jön:D

neki ez hobbi

(van új kocsija is,de azt nem tudja szerelni,azon max kereket lehet cserélni meg olajat,de anno autószerelőnek készült,nah ezt már rengetegszer szétszedte-összerakta,bütykölgeti)

2011. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz megcsinálás alatt. Ha van papírja és szép állapotú, akkor rendben tartanám, még lehet pénzt is költenék rá.

De ha csak úgy heccből van, papírok nélkül, akkor hajtanám amíg megy, aztán ha szétesett kitalálnám hogyan tovább.

Egy biztos: egy rossz autóra hiába költöd rá még egy rossz autó árát, attól nem lesz jó autó.

(itt nem a típusokra, hanem az állapotra kell gondolni. :) )

2011. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem! KIvinném a határba, és addig tolnám neki, amíg gurul!

Vagy oda adnám a fiamnak, hogy gyakoroljon!

2011. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eladnám. Nekem nem kell ilyen öreg autó. Nem költenék rá a pénzt hobbi miatt és nem is járnék ezzel.
2011. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem hobbiautónak nagyon is megfelelne. Régen gondolkodom rajta, hogy veszek egy százas skodát, és restaurálom gyári állapotba.
2011. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerezd meg és csapasd szét! Mikor kölyök voltam vagy 5-6 verdát vettem így haverokkal (lada,trabant,kispók) és mind leamortizáltuk nullára bevittük a méhbe(akkor még átvették jó pénzér) és az árából vettünk egy másikat, persze néha megtoldottuk párezressel. Marha jó móka volt és nem utolsó sorban MEGTANULTUNK VEZETNI! Szerintem ennek köszönhetem nagyrészt, hogy 11éves vezetés után zéró baleset....
2011. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a közelmúltban felajánlottak rendszámos Wartburg 353 Tourist-ot, de - mivel nem tudtunk érte menni - elvitte más.
2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak sok pénzből lehetne megcsinálni és pénz az mindig mindenkinek kevés van.
2011. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Trabit boldogan bármikor. Főleg ha a kétütemű fajta. A többit? Hát nem. Meg még talán a Wareszt.
2013. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egy Warbi353-at szeretnèk teljesen szétszedni s aztàn összerakni tip-top àllapotura! ezért vettem is egy másikat amivel addig közlekedek!Nem tagadom Wartburg a mániám! :)
2013. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!